Wojciech Czerwiński - Komisarz Alex, wiek, M jak miłość, wzrost, żona, dzieci, Instagram

2021-10-26 13:58 kg
Wojciech Czerwiński
Autor: wbf

Wojciech Czerwiński to aktor, który ma na koncie kilkadziesiąt ról serialowych oraz filmowych. Widzowie mieli okazję oglądać jego talent w takich produkcjach jak: Klangor, Archiwista, Rysa, Mayday, Pułapka, Wataha, Smoleńsk, Belfer, Pakt, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz oraz Druga szansa. Czego jeszcze nie wiecie o aktorze? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje na temat Wojciecha Czerwińskiego.

Wojciech Czerwiński - Komisarz Alex, wiek, M jak miłość, wzrost, żona, dzieci, Instagram - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktora. Wojciech Czerwiński w 2004 roku został absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej. Dziś ma na koncie role w wielu filmach, produkcjach telewizyjnych oraz w spektaklach Teatru Polskiego, Teatru Narodowego oraz Teatru Polonia.

Wojciech Czerwiński - wiek

Aktor urodził się 28 czerwca 1981 roku. Ma 40 lat.

Wojciech Czerwiński - wzrost

Czerwiński ma 178 cm wzrostu.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Wojciech Czerwiński - Komisarz Alex

Wiadomo już, że Krystian Wieczorek, który w serialu TVP1 wciela się w Piotra Górskiego, odchodzi z hitowej produkcji. W odcinku Komisarza Alexa, którego emisję zaplanowano na 13 listopada 2021 roku, jego bohater zostanie postrzelony i zginie na oczach Lucyny. Miejsce Wieczorka zajmie Wojciech Czerwiński, który zostanie nowym opiekunem Alexa.

Wojciech Czerwiński - żona

Gwiazdor kina jest żonaty, ma również dzieci, ale bardzo chroni prywatność. To właśnie dlatego w sieci nie ma żadnych informacji na temat jego najbliższych.

Wojciech Czerwiński - M jak miłość

Czerwiński ma na koncie rolę w ukochanym serialu Polaków, M jak miłość. Zagrał w produkcji Bogdana Gruszyńskiego, byłego szwagra Anny.

Wojciech Czerwiński - Instagram

Aktor ma oczywiście konto na Instagramie - @wojciech.czerwinski.376. Znaleźć tam można zarówno zdjęcia z życia zawodowego, jak i prywatnego. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE