Warszawa - które auto było dlań wzorem? Milionerzy 26.07.2021

2021-07-26 12:15 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Warszawa - które auto było dlań wzorem? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Warszawa - które auto było dlań wzorem? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Wołga, B) Pobieda, C) Moskwicz, D) Czajka.

Warszawa - które auto było dlań wzorem?

Tak brzmiało pytanie za 10 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z koła pół na pół, po czym zaznaczył C. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to B) Pobieda.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE