Warsaw Shore sezon 13 - kiedy nowe odcinki?

2020-03-26 11:01 kw
Warsaw Shore
Autor: screen Facebook/Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy to reality show, które gości na ekranach naszych telewizorów od 2013 roku. Do tej pory mieliśmy okazję obejrzeć aż 12 sezonów programu, w którym udział biorą niezwykle barwni uczestnicy. Widzowie obserwują ich mocno zakrapiane imprezy, awantury, romanse i sceny łóżkowe oraz codzienne perypetie. Show od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że powstają jego kolejne odsłony. Kiedy premierę będzie mieć 13. sezon Warsaw Shore?

Warsaw Shore sezon 13 - kiedy nowe odcinki? Warsaw Shore jest kontrowersyjnym programem, który wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Uczestnicy programu przez kilka tygodni mieszkają razem w luksusowym domu. Przez cały czas trwania sezonu towarzyszą im kamery, które rejestrują imprezy, awantury, sceny łóżkowe oraz dodatkowe atrakcje. Ostatnio wyemitowany został ostatni odcinek dwunastego sezonu Warsaw Shore. Kiedy pojawią się nowe odcinki programu?

Warsaw Shore sezon 13 - kiedy nowe odcinki?

AKTUALIZACJA: 25 marca twórcy programu poinformowali, że premiera programu zostanie przeniesiona z 29 marca na późniejszy termin. Póki co nie podali dokładnej daty startu emisji 13 edycji Warsaw Shore.

Dwunasty sezon Warsaw Shore już za nami. Udział w nim wzięli: Mała Ania, Ewa, Ewelina, Pedro, Stifler, Spiker, Kasjusz, Dzik, Anastasiya oraz Diva, Gabo, Ania, Sasha, Paweł i Asia, dla których był to pierwszy sezon. Uczestnicy ponownie pokazali, że potrafią się nieźle bawić. Nie brakowało ostrych imprez oraz miłosnych podbojów. 

NAJNOWSZE