Warsaw Shore 16 odc. 10: Dzik powraca do ekipy z Warszawy! Wspólnie podbiją dwa kluby jednej nocy

2021-11-24 13:58 kg
Warsaw Shore
Autor: materiał prasowy MTV

Warsaw Shore wrzuca piąty bieg! Kolejny odcinek upłynie pod znakiem dzikich imprez bez zahamowań, podrywu i prowokacji. Przy takim wachlarzu osobowości nie zabraknie też kolejnych zgrzytów. Czy tym razem ekipowiczom również uda się przezwyciężyć wewnętrzne konflikty?

Warsaw Shore 16 odc. 10. Poranek po wizycie w Trójmieście będzie ciężki, ale nie ma czasu na odpoczynek! W 10. odcinku Summer Camp uczestnicy poczują ducha sportowej rywalizacji. Kajakowy wyścig zakończy się na otwartym morzu, a nagrodą za udział będzie ognisko i prawdziwa, ekipowa atmosfera.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Warsaw Shore 16 odc. 10 - co się wydarzy?

Wieczorem przyjdzie pora na dziką imprezę… I to dosłownie! Niespodziewana wizyta legendy programu nakręci Ekipę na ostry melanż. Podbić dwa kluby jednej nocy? W Warsaw Shore nie ma rzeczy niemożliwych! Dzik szybko złapie wspólny język z drugim człowiekiem lasu. Sarnie gorzej pójdzie za to z podrywem i próbą przeprosin wobec Kasjusza. Do czego doprowadzą piętrzące się w Ekipie konflikty?

Tego dowiecie się w nowym odcinku Warsaw Shore już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE