Wakacyjna Trasa Dwójki 9.08.2020 - dlaczego nie ma koncertu? Kiedy kolejna odsłona?

2020-08-06 9:09 EK
Wakacyjna Trasa Dwójki
Autor: VIPHOTO/East News Wakacyjna Trasa Dwójki

Lato, muzyka, zabawa - tak brzmi hasło wakacyjnego koncertu organizowanego przez Telewizję Polską. Transmisje z różnych miast, widzowie mogą oglądać prosto ze swoich domów przed telewizorami. Dlaczego nie ma koncertu w niedzielę 9 sierpnia? Kiedy kolejna odsłona? Na EskaCINEMA.pl zdradzamy wszystkie szczegóły.

Wakacyjna Trasa Dwójki z roku na rok, cieszy się ogromnym powodzeniem. To wszystko za sprawą letniej aury oraz koncertów, na których występują największe polskie gwiazdy i nie tylko. To właśnie oni śpiewają swoje największe hity i zachęcają widzów do zabawy. W tym roku wydarzenie ma jednak nieco inny charakter. Pandemia, która pojawiła się również w naszym kraju spowodowała lekkie zmiany. Otóż na koncertach lato, muzyka, zabawa obowiązują zasady bezpieczeństwa. Na widowni może znajdować się określona liczba osób, a dodatkowo jeśli ktoś jest zainteresowany wydarzeniem, powinien pobrać darmową wejściówkę, którą można znaleźć na stronie www.bilety.tvp.pl. Ponadto podczas każdego wydarzenia, widownię pod sceną obowiązuje nakaz zakrywania nosa oraz ust.

Plenerowe koncerty po raz kolejny rozgrzewają polskich widzów przed telewizorami i nie tylko. Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała do tej pory w aż sześciu miastach i co ciekawe, zabawa na tym jeszcze się nie kończy!

Wakacyjna Trasa Dwójki - dlaczego nie ma koncertu 9 sierpnia?

Dlaczego w niedzielę nie ma koncertu lato, muzyka, zabawa? Otóż w weekend 8 i 9 sierpnia na antenie TVP 2 widzowie będą mogli bawić się przy rytmach III Festiwalu Muzyki Tanecznej 2020. Największe gwiazdy zagrają i zaśpiewają dla wszystkich prosto z Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach. Koncerty są podzielone na dwa dni - pierwszą część obejrzycie w sobotę na żywo od 20:45 do 22:50, zaś druga będzie miała miejsce dzień później o tej samej porze. 

Kolejny koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki odbędzie się już w niedzielę 16 sierpnia w Agustowie. Transmisja jak zawsze będzie dostępna na antenie TVP 2.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE