twoja twarz brzmi znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024 - Filip Lato zwycięzył! Ten występ przejdzie do historii

2024-05-17 22:10

Widzowie mieli okazję podziwiać wielki finał 20. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie zabrakło wielkich emocji, jak i sporych niespodzianek. Była to bowiem wyjątkowa, jubileuszowa edycja programu. Filip Lato został zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2024. Radościom i wzruszeniom nie było końca.

Spis treści

  1. Filip Lato zwyciężył w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2024
  2. Historyczny finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20"

Fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie mogli doczekać się wielkiego finału. Ostatni odcinek został wyemitowany 17 maja 2024 roku o godzinie 20:05 w Polsacie. O Brylantową Twarz i czek na 100 tysięcy złotych powalczyło czworo uczestników. Filip Lato zwyciężył i zdobył Brylantową Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych. Wygrane pieniądze przekazał na cele charytatywne.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024 - powtórki w tv i online. Gdzie oglądać i kiedy?

Filip Lato zwyciężył w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2024

W wielkim finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20" zaprezentowali się: Maria Tyszkiewicz, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino oraz Filip Lato. Zwycięzcą 20. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" został Filip Lato . Lato zwyciężył dzięki głosom widzów i fanów programu. Zwycięstwo przyniosło mu wykonanie piosenki "She" z repertuaru Elvisa Costello. Oprócz Brylantowej Twarzy, Filip Lato wygrał również czek na 100 tysięcy złotych, który przekazał na cele charytatywne. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20" była wyjątkową i historyczną edycją muzycznego show. Wzięli w niej udział również finaliści poprzednich edycji, a sam program świętował swoje 10-lecie. Filip podsumował swój występ w programie słowami: "Wychodzę z tej edycji szczęśliwszy niż przyszedłem"

Filip Lato wsiadł w wehikuł czasu i wygrał 8. odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Historyczny finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20"

Oprócz tego, że program obchodził swoje 10-lecie i wystąpili na jego scenie finaliści z poprzednich edycji, to o tym, kto zostanie zwycięzcą, po raz pierwszy decydowali widzowie. Głosowanie odbyło się za pomocą SMS-ów. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024 - jak głosować na swojego faworyta? To pierwsza taka sytuacja w historii show!

Danzel zwycięzcą 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"!