TOY BOY sezon 2 - Triana wróci w nowych odcinkach! Kiedy premiera serialu na Netflix?

2022-02-02 21:38 Leon Pietrzak
Toy Boy 2 Netflix
Autor: Materiały prasowe

Toy Boy wraca z drugim sezonem na platformę Netflix! To fantastyczna informacja dla wszystkich fanów hiszpańskiego serialu. Jeszcze lepszą wiadomością jest powrót postaci Triany, nad której losem zastanawiało się wielu widzów. Nowe odcinki dostały oficjalną datę premiery. Kiedy Toy Boy 2 pojawi się w serwisie?

TOY BOY 2 - data premiery, obsada, Triana. Hiszpański serial szybko rozkochał widzów na całym świecie i stał się jednym z największych hitów na platformie Netfliksa. Pierwsza część serialu opowiadała o tancerzu erotycznym, którego oskarżają o zabicie męża swojej kochanki. Bohater chciał ustalić, kto go wrabia w morderstwo i szukał pomocy u młodej prawniczki. Jednak historia tancerza jeszcze się nie zakończyła i streamingowy gigant ogłasił datę premiery drugiego sezonu. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Czy Triana zginęła podczas eksplozji w klubie? Odpowiadamy!

Toy Boy sezon 2 - obsada, Triana

Po wielkiej eksplozji w Inferno wszyscy myśleli, że Triana nie żyje. Ostatnie zdanie, które wypowiada Hugo potwierdzały obawy widzów - „Pragnąłem zemsty i straciłem to, na czym mi zależało”. Okazuje się jednak, że postać wróci w 2. sezonie serialu. Młoda prawniczka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i już jakiś czas temu potwierdzała swój udział na planie. W nowej części Hugo będzie próbował odkryć to, co wydarzyło się w końcówce pierwszego rozdziału. Nie zabraknie sporej dawki humoru i oczywiście tańców. W kolejnej części występują Jesús Mosquera, María Pedraza, Cristina Castaño, Carlo Costanzia, Carlos Scholz, José De la Torre, Raudel Raúl Martiato, Michelle Morrone, Federica Sabatini, Álex González, Maxi Iglesias i Enrique Arce.

Sonda
Czy wiedzieliście, że Triana powróci w 2. sezonie?

Toy Boy 2 - kiedy premiera 1 odcinka na Netflix?

Hiszpański Netflix opublikował już oficjalny zwiastun nadchodzących odcinków. Premiera zaplanowana jest na 11 lutego 2022. Będziecie oglądać?

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE