To z nią Doda darła koty w Barze! Jak dziś wygląda Dobrusia?

Dobrusia Zych-Henner
Autor: AKPA

Program Bar na stałe zapisał się na kartach historii polskiej telewizji, a nawet popkultury. To właśnie tam karierę zaczynała 18-letnia Doda. Wokalistka mocno nie lubiła się wówczas z finalistką II edycji show Dobrusią Zych. Jak dziś wygląda niedoszła zwyciężczyni kultowego formatu? To żona znanego muzyka!

Dobrosława Zych-Henner, którą widzowie poznali za sprawą jej udziału w drugiej edycji Baru, nie wykorzystała szansy, jaką dał jej udział w programie. Nie można tego powiedzieć o Dodzie, która mocno konkurowała z Dobrusią, jak pieszczotliwie nazywali ją pozostali uczestnicy. Artystka wielokrotnie dała do zrozumienia, że nie należy do fanek nieco starszej od siebie koleżanki. Patrząc na punktację, nie była jedyna. Brak sympatii ze strony pozostałych uczestników 2. sezonu Baru nie przeszkodził Dobrusi w zaskarbieniu sobie sympatii widzów. To właśnie dzięki nim ciemnowłosa piękność dotarła do samego finału kultowego reality-show, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Zwycięzcą Baru 2 okazał się Eric Alira. Po zakończeniu show kariera medialna Dobrusi nie nabrała tempa. Uczestniczka programu raz na jakiś czas pojawiała się na ściankach, jednak można było zauważyć, że świat show-biznesu niespecjalnie ją kręci. Jak dziś wygląda i co robi?

Doda została ukarana za seks! Po latach wyznała szokującą prawdę

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Dobrusia z Baru dzisiaj

W 2006 roku Dobrosława Zych-Henner związała się z Wojciechem Pogorzelskim, współzałożycielem i gitarzystą Oddziału Zamkniętego. Kobieta na co dzień pracuje jako menadżerka grupy muzycznej. Jako że uczestniczka Baru rzadko pojawia się na ściankach, trudno o jej aktualne zdjęcia. Przeglądając jednak te ostatnie, można stwierdzić, że mimo upływu 20 lat niewiele się zmieniła. Wciąż zachwyca urodą!

Sonda
Pamiętasz program Bar?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE