Świat według Kiepskich / Adaś Rachwalak

i

Autor: AKPA; TikTok/adasio94

HITY INTERNETU

TikToker przemówił głosem Ferdka i Paździocha. Fani "Kiepskich" nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli!

2024-05-28 17:23

Parodiował polityków, aktorów, reżyserów, a nawet Wojtka Cejrowskiego. Znany TikToker cieszy się niemałą popularnością w mediach społecznościowych, a każdy jego film to potencjał na viral. Teraz ponownie wziął się za branżę filmową i wcielił w bohaterów "Świata według Kiepskich". Nie uwierzycie własnym uszom!

TikTok to nie tylko filmiki, po których obejrzeniu łapiemy się za głowę z zażenowania. To również kopalnia wielu talentów, które dzięki aplikacji zaczynają robić wielką karierę lub przynajmniej zostają docenione przez pewną mniejszą lub większą społeczność. I chociaż takich osób jest mnóstwo, to na ich tle wyróżnia się przede wszystkim użytkownik Adaś Rachwalak. Jego naśladowanie głosów spodobało się nie tylko tysiącom widzów, ale jego talent docenił nawet Cezary Pazura w jednym ze swoich odcinków na kanale YouTube. Można było odnieść wrażenie, że TikToker w ostatnim czasie parodiował ciągle te same osoby. Teraz jednak wprowadził powiew świeżości próbując wcielić się w kultowe już postacie ze słynnego polskiego sitcomu. Sprawdźcie, jak mu poszło!

10 aktorów, o których nie wiedzieliście, że są muzykami | To Się Kręci #35

TikToker naśladuje głosy postaci ze "Świata według Kiepskich"

Adaś Rachwalak, posługujący się na TikToku również nazwą "adasio94", największe uznanie wśród internautów zyskał wcielając się w postać prezentera i podróżnika Wojciecha Cejrowskiego. Są i tacy, którzy żartobliwie komentują, że jest nawet lepszy niż sam Cejrowski. Ma na swoim koncie jeszcze Patryka Vegę, Janusza Korwin-Mikkego, Bogusława Lindę i wiele innych znanych nam osób. Ostatnio mężczyzna postanowił przemówić głosem Ferdynanda Kiepskiego i Mariana Paździocha. O ile ten pierwszy nie zebrał dobrych opinii wśród komentujących, o tyle parodia tego drugiego serialowego bohatera już tak! Jeżeli chcecie przekonać się, czy faktycznie brzmi podobnie do Paździocha, to poniżej udostępniamy wspomniany materiał.