The Voice of Poland - finał. Kiedy i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

2019-11-30 19:39 kw
The Voice of Poland
Autor: screen Facebook/The Voice of Poland TVP

The Voice of Poland to program, który z edycji na edycję udowadnia, że w Polsce nie brakuje uzdolnionych wokalistów. W każdej odsłonie pojawiają się prawdziwe diamenty, które marzą o tym, aby rozpocząć muzyczną karierę. Trwa właśnie dziesiąta edycja show, w której jurorami są Margaret, Kamil Bednarek, Tomson i Baron oraz Michał Szpak. To właśnie oni wybrali uczestników, którzy walczą o wygraną w programie. Wielkimi krokami zbliża się finał. Kiedy i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

The Voice of Poland - finał. Kiedy i o której godzinie oglądać ostatni odcinek? Trwa właśnie dziesiąta edycja programu The Voice of Poland. Udział w niej biorą wokaliści, którzy marzą o tym, aby osiągnąć sukces na miarę Natalii Nykiel, Ani Karwan czy też Mateusza Ziółko. Historia programu pokazuje, że wcale nie trzeba wygrać, aby zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Wygrana jest jednak wyróżnieniem, o którym marzą wszyscy uczestnicy. Finał coraz bliżej. Kiedy zobaczymy ostatni odcinek serii?

The Voice of Poland - finał

Finał to zawsze wyjątkowe wydarzenie, ponieważ to właśnie wtedy poznajemy pierwsze single uczestników. To bardzo emocjonujący odcinek, podczas którego nie brakuje łez wzruszenia, śmiechu czy też smutku. Finał trwającej właśnie, dziesiątej edycji The Voice of Poland został zaplanowany na sobotę, 30 listopada 2019 roku. Start o godzinie 20:05 w TVP2. 

NAJNOWSZE