serialowe polecajki

„The Last of Us”: podobne filmy i seriale. Co oglądać czekając na nowe odcinki?

2023-05-06 14:13

„The Last of Us” święci triumfy w HBO Max, a miliony widzów z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków. Jeśli zatem szukacie innej produkcji w podobnych klimatach, która pomoże wam zabić czas, trafiliście pod właściwy adres.

Co oglądać w oczekiwaniu na nowe odcinki „The Last of Us”? Nowy hit HBO Max zawładnął wyobraźnią tłumów i nic zresztą dziwnego – to w końcu kapitalny serial i jedna z najlepszych produkcji postapo, jakie kiedykolwiek powstały. Nie oznacza to jednak, że inne filmy i seriale z tego gatunku nie są warte waszej uwagi.

„The Last of Us” – podobne filmy i seriale. Co oglądać czekając na nowe odcinki?

Jeśli zatem czekając na nowe odsłony opowieści o Joelu i Ellie marzy wam się seans czegoś w podobnych klimatach, zajrzyjcie do naszej galerii, którą znajdziecie w górnej części artykułu. Wyłoniłam tam pięć filmów i seriali, które mogą przypaść wam do gustu, choć nie obiecuję, że zachwycą was równie mocno, co „The Last of Us” (ale jak to mawiają – na bezrybiu i rak ryba, czy jakoś tak). Alternatywą, którą szczególnie polecam, jest też oczywiście sięgnięcie po grę.  

„The Last of Us” – ile odcinków liczy serial i kiedy premiera finału?

„The Last of Us” składa się z 9 odcinków, które ukazują się co tydzień o 3:00 w HBO Max i o 20:10 na antenie HBOFinał zobaczymy zaś 13 marca.

Sonda
Co sądzisz o serialu „The Last of Us”?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3