serialowe polecajki

„The Last of Us”: podobne filmy i seriale. Co oglądać czekając na nowe odcinki?

2024-01-31 14:28

„The Last of Us” święci triumfy w HBO Max, a miliony widzów z niecierpliwością wyczekują drugiego sezonu. Jeśli zatem szukacie innej produkcji w podobnych klimatach, która pomoże wam zabić czas, trafiliście pod właściwy adres.

Co oglądać w oczekiwaniu na 2. sezon „The Last of Us”? Nowy hit HBO Max zawładnął wyobraźnią tłumów i nic zresztą dziwnego – to w końcu kapitalny serial i jedna z najlepszych produkcji postapo, jakie kiedykolwiek powstały. Nie oznacza to jednak, że inne filmy i seriale z tego gatunku nie są warte waszej uwagi.

SPRAWDŹ TEŻ: To ona zagra Abby w „The Last of Us”. Fani obawiają się linczu

„The Last of Us” – podobne filmy i seriale. Co oglądać czekając na nowe odcinki?

Jeśli zatem czekając na nową odsłonę opowieści o Joelu i Ellie marzy wam się seans czegoś w podobnych klimatach, zajrzyjcie do naszej galerii, którą znajdziecie w górnej części artykułu. Wyłoniłam tam pięć filmów i seriali, które mogą przypaść wam do gustu, choć nie obiecuję, że zachwycą was równie mocno, co „The Last of Us” (ale jak to mawiają – na bezrybiu i rak ryba, czy jakoś tak). Alternatywą, którą szczególnie polecam, jest też oczywiście sięgnięcie po grę.  

„The Last of Us” – kiedy premiera 2. sezonu

Na obecną chwilę nie wiemy dokładnie, kiedy „The Last of Us” wróci na nasze ekrany. Debiutu przed 2025 rokiem nie należy się jednak spodziewać.

Sonda
Co sądzisz o serialu „The Last of Us”?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3