Sylvester Stallone

i

Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News Sylvester Stallone z rodziną

Sylvester Stallone bohaterem reality show. Idzie w ślady Kardashianek

2023-02-03 14:37

Sylvester Stallone postanowił wpuścić do swojego domu kamery. Chce pokazać, jak wygląda jego życie rodzinne. Czyżby skusił go do tego olbrzymi sukces Kardashianek? Niewątpliwie jest to bardzo odważne posunięcie. Premiera już tej jesieni, a na ekranie zobaczymy jego trzy przepiękne córki i żonę Jennifer!

Sylvester Stallone jest jedną z największych gwiazd Hollywood. Aktor znany jest głównie z amerykańskich filmów akcji jak: "Tango i Cash", "Człowiek-demolka", "Jahn Rambo", a także z serii filmów "Rocky", gdzie wcielał się w postać dobrze zapowiadającego się pięściarza. Gwiazdor, w lipcu tego roku będzie świętował 77 urodziny i cały czas nie może narzekać na brak propozycji filmowych, jednak teraz postanowił pokazać się z innej strony. Tej wiosny staruje reality show z jego udziałem.

Sylvester Stalone najlepiej czuje się w roli ojca i męża

Sylvester Stallone, zanim poślubił obecną żonę był w dwóch poważnych związkach. Pierwszą żoną Sashę czak poznał w kinie, gdzie oboje byli zatrudnieni. Pobrali się w 1974 roku, a na świat przyszło ich dwóch synów. W 1976 urodził się Sage Moonblood, jednak zmarł w lipcu 2012, a w 1979 roku pojawił się Seargeoh. Para rozwiodła się w 1985 roku. W tym samym roku aktor poślubił duńską modelkę Brigitte Nielsen, którą poznał na planie filmu "Cobra". Nie było im jednak pisane być razem. Rozstali się po ok. roku. W 1996 roku jego serce skradła Jennifer Flavin. Na ślubnym kobiercu stanęli rok później. Owocem ich miłości są trzy córki: Sophie (ur. 27 sierpnia 1996), Sistine Rose (ur. 27 czerwca 1998) i Scarlet Rose (ur. 25 maja 2002).

Sylvester Stallone, jego żona Jennifer i ich córki tworzą zgraną paczkę, a dziewczyny często pokazują się z ojcem na czerwonym dywanie. Teraz rodzina postanowiła, że przybliżą swoim fanom oraz wszystkim zainteresowanym, jak wygląda ich życie prywatne. Zdecydowali się wystąpić w reality show, a Sylvester pokaże się w najważniejszej roli swojego życia - roli ojca.

Pomyślałem, że reality show będzie najlepszą rodzinną pamiątką filmową. To szansa, aby poprzebywać z moimi dziećmi w warunkach zawodowych, gdzie będą mogli zobaczyć mnie w akcji, a ja zobaczę ich w akcji - powiedział gwiazdor.

Aktor zaprzeczył również plotkom, że zdecydował się na reality show, aby podreperować domowy budżet, cały czas bowiem pracuje zawodowo i finansowo układa mu się nie najgorzej.

Wygląda na to, że Kardashianki będą musiały zrobić miejsce dla nowej celebryckiej rodziny. Produkcja nosi tytuł "The Family Stallone", a jego premiera odbędzie się wiosną tego roku.

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE