Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5 - kto przetrwa? Kiedy poznamy decyzje par?

2021-04-07 17:51 AW
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

Ślub od pierwszego wejrzenia to wzbudzający ogromne emocje eksperyment społeczny, który zyskał w naszym kraju ogromną popularność. Wiosną 2021 roku TVN rozpoczął emisję piątej już edycji programu, do której ponownie zgłosiła się bardzo duża liczba chętnych osób marzących o spotkaniu wielkiej miłości. W dotychczasowych edycjach Ślubu od pierwszego wejrzenia kilku parom rzeczywiście udało stworzyć się udane związki.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5 - kto przetrwa? Kiedy poznamy decyzje par? W tej edycji, podobnie jak poprzednio, w pierwszych odcinkach poznaliśmy trzy uczestniczki i trzech uczestników programu. Widzowie dowiedzieli się, w jaki sposób pary zostały dobrane przez ekspertów dopiero w odcinkach przedstawiających śluby, podobnie jak sami uczestnicy dowiedzieli się, z kim biorą ślub dopiero w tym szczególnym dniu.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5 - kto przetrwa? Kiedy poznamy decyzje par?

W tym sezonie eksperci dobrali następujące pary: Laurę i Macieja, Igę i Karola oraz Izabelę i Kamila. Widzowie byli mocno zdziwieni taką decyzją ekspertów - wielu fanów Ślubu od pierwszego wejrzenia było zdania, iż lepiej pasowaliby do siebie Iga i Kamil oraz Iza i Karol. Co ciekawe, początkowo Iga i Karol nie do końca przypadli sobie do gustu. Jak na razie fani programu są przekonani, że największe szanse na przetrwanie mają Laura i Maciej. Czy tak rzeczywiście będzie? Decyzje par poznamy dopiero w ostatnim odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia, który zostanie wyemitowany najprawdopodobniej w połowie maja. Rok temu widzów mocno zbulwersowała decyzja stacji, iż na Playerze nie ukazał się z wyprzedzeniem finałowy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia. Póki co nie wiadomo, czy tak stanie się również w przypadku tej edycji.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
NAJNOWSZE