Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny - kiedy premiera? Ile odcinków?

2022-06-23 17:18 Leon Pietrzak
Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny
Autor: Materiały prasowe

Serial "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" to kolejna mroczna opowieść o nastolatkach, które mają swoje tajemnice i muszą zmierzyć się z zamaskowanym niebezpieczeństwem. Produkcja zadebiutuje jeszcze latem 2022 roku. Zobaczcie oficjalny teaser oraz szczegóły na temat nadchodzącego serialu.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny to nowa propozycja od HBO Max. Historia opowiada o nowym pokoleniu nastolatków prześladowanych przez A – tajemniczego, zamaskowanego mordercę, który chce wymierzyć im karę za grzechy matek, ale także ich własne. W obsadzie pojawili się m.in. Bailee Madison, Chandler Kinney, Zaria, Malia Pyles i Maia Reficco jako grupa przyjaciółek z nowego pokolenia, a także Mallory Bechtel, Sharon Leal, Elena Goode, Lea Salonga, Eric Johnson i Alex Aiono. Warto zaznaczyć, że za scenariusz odpowiedzialny jest Roberto Aguirre-Sacasa, który pracował przy Riverdale oraz Chilling Adventures of Sabrina. Sprawdźcie, jak nadchodzący tytuł prezentuje się na oficjalnym teaserze oraz kiedy pojawi się w Polsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny - fabuła

Dwadzieścia lat temu seria tragicznych wydarzeń wstrząsnęła robotniczym miasteczkiem Millwood. Teraz, w dzisiejszych czasach, całkiem inna grupa nastolatek – nowe kłamczuchy – jest dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszona do zapłacenia za sekretny grzech popełniony przez ich rodziców dwie dekady temu… Ich własne grzechy też nie pozostają bez znaczenia. W tej wersji mrocznej historii o dojrzewaniu znajdujemy się wiele kilometrów od Rosewood, nadal jednak w istniejącym i znanym z klasycznych Słodkich kłamstewek uniwersum. W serialu Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny jesteśmy w zupełnie nowym mieście i śledzimy losy nowego pokolenia.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny - data premiery, odcinki

Premiera serialu Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny (Pretty Little Liars: Original Sin) zaplanowana została w HBO Max na 28 lipca 2022. Serial będzie składał się z 10 odcinków. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalna zapowiedzią wideo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE