Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV NA ŻYWO. O której godzinie skoki w sobotę, 7.12.2019?

2019-12-07 16:21
Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV
Autor: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie w Niżnym Tagile w ramach Pucharu Świata 2019/20? Gdzie obejrzeć pierwszy konkurs indywidualny na rosyjskiej skoczni? Transmisja online i TV z sobotnich skoków do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 1.12.2019 w Niżnym Tagile to pierwszy z dwóch indywidualnych konkursów zaplanowanych na ten weekend. Na zawody w Rosji trener naszych skoczków powołał siedmiu zawodników. O punkty powalczą: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula, Jakub Wolny i Klemens Murańka. O której godzinie dzisiaj skoki? Transmisja online ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

Skoki narciarskie transmisja online

Stream live ze skoków narciarskich 7.12.2019 w Niżnym Tagile będzie dostępny za darmo. Skoki narciarskie online w sobotę, 7 grudnia zobaczymy na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej oraz na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo

Skoki narciarskie - sobota, 7.12.2019 na żywo w TV zobaczymy na kanałach:

  • TVP 1
  • TVP Sport
  • Eurosport 1

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie?

Sobotni konkurs indywidualny w skokach narciarskich w Niżnym Tagile zaplanowany jest na 15:30. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2019/20? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

NAJNOWSZE