Seriale w telewizji 2020 - co oglądać w TVP, Polsacie i TVN w okresie wakacyjnym?

2020-05-26 14:45
Seriale w telewizji 2020
Autor: Pixabay

Przed każdymi wakacjami stacje telewizyjne zawieszają emisję swoich flagowych seriali i stawiają na powtórki znanych formatów. Jednak w tym czasie nie zabraknie telewizyjnych premier! Poniżej prezentujemy nowości, które będziemy mogli śledzić w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Seriale w telewizji 2020 - co nowego zobaczymy w TV? Wakacje to sezon ogórkowy nie tylko dla osób, które chodzą do kina, ale także dla wszystkich widzów, którzy lubią spędzać czas przed telewizorem. Stacje zawieszają swoje najważniejsze produkcje na czerwiec, lipiec i sierpień. Dopiero we wrześniu na antenę wracają premierowe odcinki ulubionych seriali. Jednak niektóre stacje stawiają na emisję nowości w okresie wakacyjnym. Sprawdźcie, co pojawi się w TV w ciągu najbliższych kilku tygodni. Artykuł jest aktualizowany.

Seriale telewizyjne w TVP

Od 7 czerwca, co niedzielę w TVP1 w godzinach 20:15 i 21:10 emisja dwóch odcinków "Anny Kareniny". Także w TVP1 od 8 czerwca startuje "Ta jedyna". Seria będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 8:40. Kolejne premiera pojawi się w TVP2. Co wtorek o godz. 21:55 widzowie będą mogli śledzić historię Chiary i Eleny w serialu "Siostry".

Seriale telewizyjne w TVN i Polsacie

Zarówno Polsat jak i TVN nie planują serialowych premier w okresie wakacyjnym. W letniej ramówce będziemy mogli oglądać powtórki seriali. Całe sezony dostępne są także w serwisach streaminowych ipla.tv i player.pl. Tam można w łatwy sposób nadrobić zaległości jeśli przegapiliśmy produkcje, które nas interesują. Obecnie wszystkie stacje pracują nad nowymi odcinkami swoich flagowych seriali m.in. Przyjaciółki (Polsat), Stulecie Winnych (TVP1), M jak miłość (TVP2), Zakochani po uszy (TVN7), 19 plus (TVN7), Ojciec Mateusz (TVP1) czy Na dobre i na złe (TVP2).

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE