Rozmowy z przyjaciółmi

i

Autor: Materiały prasowe

Rozmowy z przyjaciółmi - nowa ekranizacja HBO Max. Ile odcinków? Kiedy premiera?

2022-05-20 12:43

"Rozmowy z przyjaciółmi" to nowa propozycja od HBO Max, która opowie historię młodej studentki college'u, Frances. W obsadzie znalazły się gwiazdy Sex Education, American Honey i Faworyty. Co jeszcze wiemy o nadchodzącej produkcji?

Rozmowy z przyjaciółmi to adaptacja bestsellerowej, debiutanckiej powieści Sally Rooney. Serial w reżyserii Lenny’ego Abrahamsona oraz Leanne Welham jest rozgrywającą się w Dublinie inteligentną opowieścią o dwóch studentkach college'u, Frances i jej najlepszej przyjaciółce Bobbi, oraz o dziwnej i nieoczekiwanej relacji, jaką nawiązują z małżeństwem, Melissą i Nickiem.  W serialu w rolach głównych występują: debiutująca Alison Oliver jako Frances, Sasha Lane (American Honey, Złe wychowanie Cameron Post) jako Bobbi, Joe Alwyn (Faworyta, Najdłuższy marsz Billy’ego Lynna) jako Nick oraz Jemima Kirke (serial HBO Dziewczyny, serial Sex Education) jako Melissa. Kiedy tytuł zadebiutuje w serwisie? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Rozmowy z przyjaciółmi - fabuła. O czym jest serial?

Serial śledzi losy Frances, 21-letniej studentki college'u, która nawiązuje serię relacji zmuszających ją do skonfrontowania się po raz pierwszy z własnymi słabościami. Frances jest uważną, przenikliwą i bystrą obserwatorką. Jej ex-dziewczyna, a obecnie najlepsza przyjaciółka, Bobbi jest pewna siebie, bezkompromisowa i fascynująca. Choć zerwały ze sobą trzy lata temu, Frances i Bobbi są praktycznie nierozłączne i razem występują w Dublinie jako poetki słowa mówionego. Na jednym z występów poznają Melissę, pisarkę, która jest nimi zafascynowana. Bobbi i Frances zaczynają spędzać czas z Melissą i jej mężem, Nickiem, przystojnym, ale powściągliwym aktorem. Podczas gdy Melissa i Bobbi flirtują ze sobą otwarcie, Nick i Frances nawiązują intensywny, sekretny romans, zaskakujący dla nich obojga. Wkrótce romans zaczyna poddawać próbie więź między Frances i Bobbi, zmuszając Frances do ponownego przemyślenia wielu kwestii dotyczących jej samej, ale i przyjaźni, która tak dużo dla niej znaczy.

Sonda
Korzystasz z HBO Max?

Rozmowy z przyjaciółmi - odcinki, data premiery, zwiastun

Premiera serialu Rozmowy z przyjaciółmi (ang. Conversation With Friends) odbędzie się 3 czerwca 2022 w HBO Max. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon serialu, który liczy 12 odcinków.