Rodzina na maxa

i

Autor: Polsat/ Konrad Żelazowski

Rodzina na Maxa - nowy serial Polsatu! Kto wystąpi?

2021-11-25 16:00

Właśnie ruszyły zdjęcia do „Rodziny na Maxa” - nowego serialu Telewizji Polsat z Nikodemem Rozbickim, Anną Smołowik i Ewą Kasprzyk w rolach głównych.

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu na Polsacie - „Rodzina na Maxa”. To serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności… i różnicy wieku. Za reżyserię jest odpowiedzialna Maria Sadowska, która właśnie promuje swój film "Dziewczyny z Dubaju". Co nas czeka w nowej produkcji Polsatu?

O czym będzie serial "Rodzina na Maxa"?

Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko zakochuje się. Ale ideał nie jest aż tak „idealny” - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem… z eksteściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eksteściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo! Dlatego naprawdę warto śledzić zaskakujący finał tej historii.

Rodzina na Maxa - obsada

W serialu zobaczymy doskonałe kreacje aktorów, którzy przyzwyczaili nas do dobrego kina. Pragmatyczna pod każdym względem siostra głównej bohaterki to Sonia Bohosiewicz, jej męża zagra Grzegorz Małecki, a w rolach dzieci Karoliny pojawią się: Mila Jankowska („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”), Zofia Świątkiewicz („Ostatni komers”) oraz Maksymilian Zieliński („Ciemno, prawie noc”, „Młyn”). W pozostałych rolach wspaniali aktorzy młodego pokolenia m.in.: Ina Sobala, Zosia Stafiej, Filip Orliński.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY