Ranczo. Zemsta wiedźm - obsada. Kto zagra w nowym filmie o mieszkańcach Wilkowyj?

2020-01-27 12:53 kw
Ranczo
Autor: Bartosz KRUPA/East News

To film, na który czekali wszyscy fani serialu Telewizji Polskiej. Ranczo było zdecydowanie jedną z najpopularniejszych, serialowych produkcji. Każdy odcinek opowieści o mieszkańcach Wilkowyj cieszył się ogromną popularnością i wysoką oglądalnością. Nic więc dziwnego w tym, że już wkrótce światło dzienne ujrzy film fabularny o Wilkowyjach. Kto zagra główne role? Czy zobaczymy Cezarego Żaka i Artura Barcisia? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Ranczo. Zemsta wiedźm - obsada. Kto zagra w nowym filmie o mieszkańcach Wilkowyj? O filmie Ranczo. Zemsta wiedźm mówiło się od dłuższego czasu. Ostatnio pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące produkcji. Wszystko wskazuje na to, że film powstanie na podstawie ostatniego scenariusza autorstwa Roberta Bruttera, który zmarł pod koniec 2018 roku. Czy zobaczymy w nim aktorów znanych z serialu? 

Ranczo. Zemsta wiedźm - obsada

Zdjęcia do filmu Ranczo. Zemsta wiedźm mają wystartować w czerwcu 2020 roku. Wszystko wskazuje na to, że do udziału w produkcji zostali zaproszeni aktorzy z obsady serialowego hitu. Z pewnością na ekranie zobaczymy więc Cezarego Żaka, Artura Barcisia, Ilonę Ostrowską oraz Katarzynę Żak. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy w filmie wystąpi Paweł Królikowski. Twórcy filmu czekają na jego powrót do zdrowia. Liczą na to, że będzie on w stanie ponownie wcielić się w rolę uwielbianego Kusego. Do obsady znanej z serialu Telewizji Polskiej mają dołączyć nowi bohaterowie, ale będą drugoplanowymi postaciami. 

NAJNOWSZE