Polska - Tahiti MŚ U20: transmisja online i w telewizji. Gdzie i o której oglądać?

2019-05-26 15:53
Reprezentacja Polski U20
Autor: Lukasz Szelag/REPORTER

Przed nami drugi mecz polskiej reprezentacji w mistrzostwach świata U20 w piłce nożnej. Po meczu z Senegalem, z którym przegraliśmy 2:0, Polacy muszą mocno zmobilizować się podczas spotkania z Tahiti. Tahiti jak na razie również ma na koncie jedną przegraną z Senegalem (3:0), jednak nie oznacza to, że tym razem na boisku polska drużyna może sobie odpuścić.

Polska - Tahiti MŚ U20: transmisja online i w telewizji. Gdzie i o której oglądać kolejne spotkanie Polaków? Podczas tego meczu polska drużyna musi dać z siebie wszystko. W tym spotkaniu jesteśmy uznawani za faworytów, jednak kolejna przegrana podczas U20 może oznaczać, że pożegnamy się z awansem. Jak na razie jednak cały czas mamy szansę, którą musimy wykorzystać.

Polska - Tahiti MŚ U20: transmisja w TV

Mecz Polska - Tahiti odbędzie się w niedzielę 26 maja na Stadionie Widzewa w Łodzi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30. W telewizji transmitować je będzie TVP2. Studio przedmeczowe można oglądać już od godziny 20:05.

Polska - Tahiti MŚ U20: transmisja online

Spotkanie naszych piłkarzy z drużyną z Tahiti będzie można oglądać także w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz na platformie WP Pilot.

NAJNOWSZE