Polska - Izrael AMP futbol 2021. Kiedy i gdzie oglądać? Transmisja w TV i online

2021-09-13 16:56 Adrian Rybak
Polska AMP Futbol
Autor: Jan Graczynski/East News

Polska - Izrael to spotkanie, które wyczekują wszyscy kibice AMP futbolu. Niedawno rozpoczęły się mistrzostwa Europy w tej dziedzinie sportu i Polacy walczą o tytuł. Naszym nadchodzącym rywalem będzie właśnie Izrael. Niektórzy poszukują informacji o transmisji wydarzenia. Gdzie i kiedy oglądać mecz?

Polska - Izrael to kolejne spotkanie Polaków w ramach mistrzostw Europy 2021 w AMP futbolu. Nasza drużyna rozpoczęła mistrzostwa od wygranej. Polacy pokonali zespół z Ukrainy 3:0. Jak zapewniał trener Marek Dragosz bramki pojawiły się w drugiej połowie meczu. W polskiej reprezentacji znaleźli się zawodnicy z klubów: Wisła Kraków, Legia Warszawa oraz Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała. Aby powalczyć o główną wygraną, Polacy muszą wyjść z grupy. Kolejny mecz zagrają z Izraelem już we wtorek 14 września 2021. Kibice nie mogą doczekać się spotkania i szukają informacji o transmisji. Gdzie obejrzeć spotkanie Polaków? Sprawdź niżej, gdzie należy szukać transmisji z wydarzenia.

ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!

Polska - Izrael AMP futbol 2021 - transmisja

Polska - Izrael to mecz, który będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i w internecie. W obu przypadkach relacją zajmie się Telewizja Polska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:30 na antenie kanału telewizyjnego TVP Sport. W internecie spotkanie będzie można śledzić na stronie internetowej sport.tvp.pl.

AMP futbol - co to jest?

AMP futbol, czyli Amputee Football, to nic innego jak rodzaj piłki nożnej rozgrywanej przez zawodników po jednostronnej amputacji kończyny dolnej. Dotyczy to graczy z pola, ponieważ bramkarz nie ma jednej z kończyn górnych. W ostatnich latach dyscyplina cieszy się coraz większą popularnością.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE