Pod powierzchnią

i

Autor: Materiały Prasowe Pod powierzchnią

Pod powierzchnią odcinek 1: co się stało z synem Marty i Bartka Gajewskich?

2018-10-21 20:03

Pod powierzchnią odcinek 1: jakie tajemnice skrywa życie Gajewskich? Zmiany, które na nich czekają, zmienią ich życie na zawsze.

Pod powierzchnią odcinek 1: co się stało z synem Marty i Bartka Gajewskich? Czy Marta poradzi sobie w końcu z demonami, które ją prześladują? Jej mąż wplącze się w znajomość, która rzuci cień na ich dotychczasowe życie. Jak Maciej Kostrzewa poradzi sobie w roli ojca, do której niespodziewanie będzie musiał wrócić?

Pod powierzchnią - ile odcinków jest w pierwszym sezonie serialu TVN?

Pod powierzchnią odcinek 1 - STRESZCZENIE

Marta i Bartek Gajewscy to małżeństwo nauczycieli. On jest dyrektorem liceum, ona polonistką. Kilka lat temu w ich życiu wydarzyła się straszna tragedia. Dwuletni synek pary zaginął nad rzeką, nigdy nie udało się go znaleźć. Bartek poradził sobie ze strasznymi przeżyciami, Marta nie jest w stanie wrócić do normalności. Nie może spać, bierze leki, cały czas męczy ją trauma. Kobieta postanawia wrócić do pracy. Wraca do liceum, gdzie przejmuje klasę maturalną. Niestety, zadanie, którego się podejmuje, jest bardzo trudne - poprzednio uczył w niej Maciej Kostrzewa, polonista, którego uczniowe niezwykle lubili. Kostrzewa sam zmaga się z problemami. Niespodziewanie do Polski wraca jego córka, która do tej pory mieszkała w Szwajcarii z matką. Dziewczyna będzie chodzić do jego liceum - Kostrzwa przedstawia ją dyrektorowi. Okazuje się, że Bartek poznał ją wcześniej, a między nim a dziewczyną narodziła się fasycnacja.

Pod powierzchnią - gdzie oglądać?

Serial można oglądać na TVN w każdą niedzielę od 21 października o 21:30. Odcinki będą także dostępne online na player.pl.

Nie wiesz, co oglądać wieczorem?

Ślad to produkcja, która przenosi widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu „Ślad”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE