Piotr Bajtlik

i

Autor: TRICOLORS/East News

Piotr Bajtlik: żona, wiek, wzrost, dubbing, M jak miłość, Instagram

2020-12-18 11:41

Piotr Bajtlik: żona, wiek, wzrost, dubbing, M jak miłość, Instagram - te zapytania na temat aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Piotr Bajtlik to aktor telewizyjny i teatralny, jednak przede wszystkim znany jest ze swoich ról dubbingowych. Jego głos można usłyszeć w ogromnej liczbie filmów animowanych, seriali, gier komputerowych, a także w słuchowiskach radiowych.

Piotr Bajtlik: żona, wiek, wzrost, dubbing, M jak miłość, Instagram - te frazy na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Piotrze Bajtliku? W 2005 roku ukończył warszawską Akademię Teatralną. Rozpoznawalność przyniosły mu role serialowe w takich produkcjach jak M jak miłość, Plebania czy w Rytmie serca.

Piotr Bajtlik: żona

Piotr Bajtlik należy do osób, które bardzo cenią swoje życie prywatne i nie dzieli się nim w mediach. Informacji na temat jego związków czy rodziny próżno szukać w wywiadach czy nawet w mediach społecznościowych aktora. Co więcej, Bajtlika trudno znaleźć także na ściankach czy czerwonym dywanie.

Piotr Bajtlik: wiek

Piotr Bajtlik urodził się 4 marca 1982 w Mysłowicach. W 2020 roku skończył 38 lat.

Piotr Bajtlik: wzrost

Aktor zalicza się do grona wysokich mężczyzn - mierzy 185 cm.

Piotr Bajtlik: dubbing

Piotr Bajtlik użyczał swojego głosu w dziesiątkach gier, filmów i seriali. Do najsłynniejszych filmów animowanych, w których możemy usłyszeć jego głos, należą Zaplątani, Życie Pi, Cudowny chłopak czy Sekretne życie zwierzaków domowych.

Piotr Bajtlik: M jak miłość

W latach 2005-2008 Bajtlik grał w M jak miłość. Aktor wcielał się w serialu w postać Adama Leszczyńskiego, przyjaciela ze studiów Kingi.

Piotr Bajtlik: Instagram

Instagram aktora to piotrbajtlik. Bajtlik należy jednak do osób, które wiele sfer życia prywatnego zachowują dla siebie, na swoim Instagramie dzieli się czasem swoimi zdjęciami, jednak głównie związane są one z życiem zawodowy aktora.

ESKA XD #012