Paradise Hotel - kiedy w TVN7 premiera nowego reality show?

2019-12-06 15:40
Paradise Hotel
Autor: screen youtube.com, kanał tvnpl screen youtube.com

Wygląda na to, że wznowienie przez TVN7 programu Big Brother po wielu latach przerwy uruchomiło lawinę kolejnych reality show. Polsat bardzo szybko odpowiedział programem Love Island, który zadebiutował w jesiennej ramówce 2019 roku, a TVN7 planuje obecnie produkcję nowego programu, który do złudzenia przypomina show Polsatu. Czy Paradise Hotel, który oryginalnie zadebiutował w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku, przyjmie się także w Polsce?

Paradise Hotel - kiedy w TVN7 premiera nowego reality show? Od kiedy start programu? Nowe show przypomina Love Island nie tylko nazwą. W programie TVN7 uczestnicy wyjadą do luksusowego hotelu na wyspie Bali, a ich celem będzie dobieranie się w pary i utrzymanie ich do końca tygodnia. Kiedy będzie można oglądać Paradise Hotel?

Paradise Hotel - kiedy w TVN7 premiera nowego reality show?

TVN nie podzielił się jeszcze dokładną datą premiery, wiadomo jedynie, że program ukaże się wiosną 2020 roku. Wygląda na to, że w nowej ramówce zastąpi Big Brothera, którego druga edycja kończy się zimą. Wiele wskazuje na to, że pierwszy odcinek Paradise Hotel TVN7 wyemituje w połowie marca.

Obecnie nie poznaliśmy jeszcze wielu szczegółów programu takich jak np. nazwiska prowadzących. Od 3 grudnia TVN7 prowadzi casting, który ma wyłonić uczestników Paradise Hotel. Zgłaszać mogą się osoby pełnoletnie, które są singlami i nie boją się stanąć przed kamerą!

NAJNOWSZE