O której mecz Polska - Bośnia i Hercegowina? Gdzie transmisja Polska-Bośnia ONLINE i w TV?

2020-09-07 14:50 Rafał Wróblewski
O której mecz Polska - Bośnia i Hercegowina? Gdzie transmisja Polska-Bośnia ONLINE i w TV?
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS O której mecz Polska - Bośnia i Hercegowina? Gdzie transmisja Polska-Bośnia ONLINE i w TV?

Polska - Bośnia i Hercegowina, czyli drugi mecz w Lidze Narodów, którą nasza reprezentacja rozpoczęła od przegranej z Holandią. O której godzinie oglądać mecz Polska - Bośnia i Hercegowina? Gdzie zostanie udostępniony stream za darmo? Garść szczegółów zebraliśmy dla was w jednym miejscu!

Spis treści

  1. Polska - Bośnia i Hercegowina: GODZINA
  2. Polska - Bośnia i Hercegowina: TRANSMISJA ONLINE
  3. Polska - Bośnia i Hercegowina: TRANSMISJA TV
  4. Polska - Bośnia i Hercegowina: STATYSTYKI

O której mecz Polska - Bośnia i Hercegowina? Gdzie transmisja Polska-Bośnia ONLINE i w TV? Kibice z niecierpliwością czekali na mecz Polska Bośnia i Hercegowina 7.09.2020, który będzie całkowitą weryfikacją formy piłkarzy prowadzonych przez Jerzego Brzęczka. Reprezentacja Polski, bez Roberta Lewandowskiego, przegrała swój pierwszy mecz w ramach Ligi Narodów. Mierzyła się ze średnio dysponowaną Holandią, która przeprowadziła jedną skuteczną, bo zakończoną bramką akcję. Bośnia i Hercegowina, w czasie, gdy Polska grała z Holandią, mierzyła się z kolejnym grupowym rywalem, Włochami. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, przez co Polska ma zero punktów. 

Polska - Bośnia i Hercegowina: GODZINA

O której godzinie mecz Polska - Bośnia i Hercegowina? O której start meczu, który reprezentacja prowadzona przez Jerzego Brzęczka musi wygrać? Piłkarze wyjdą na boisko około godziny 20:40. Wtedy właśnie odegrane zostaną narodowe hymny, a chwilę później sędzia gwizdnie po raz pierwszy.

Polska - Bośnia i Hercegowina: TRANSMISJA ONLINE

Polska - Bośnia i Hercegowina online za darmo, to idealna opcja dla wszystkich, którzy są na przykład w pracy i nie mają dostępu do telewizora. Mogą za to oglądać mecz Polska - Bośnia i Hercegowina online w telefonie. Stream za darmo udostępniony będzie na oficjalnej stronie internetowej TVP Sport. 

Polska - Bośnia i Hercegowina: TRANSMISJA TV

Mecz Polska - Bośnia i Hercegowina w TV będzie cieszyć się dużą popularnością. Już wiadomo, że spotkanie skomentuje Jacek Laskowski i Robert Podoliński, a studio z ekspertami poprowadzi Mateusz Borek! Gośćmi nowego prezentera Telewizji Polskiej będą: Michał Żewłakow i Sebastian Mila. Transmisja meczu Polska-Bośnia w telewizji:

  • Data meczu Polska - Bośnia i Hercegowina: 7 września (poniedziałek)
  • Godzina meczu Polska - Bośnia i Hercegowina: 20:45
  • Transmisja meczu Polska - Bośnia i Hercegowina: 19:15 (TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna), 20:30 (TVP 1)

Polska - Bośnia i Hercegowina: STATYSTYKI

Polska - Bośnia i Hercegowina to mecz, który odbywał się do tej pory trzy razy. Dwa razy w historii zwyciężała reprezentacja Polski, a raz spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Ostatni raz z Bośniakami mierzyliśmy się 16 grudnia 2011 roku. Wówczas w meczu towarzyskim szalę zwycięstwa na naszą korzyść przechylił w 26. minucie Waldemar Sobota.

NAJNOWSZE