Sami Swoi Początek

i

Autor: NEXT FILM

CIEKAWOSTKI

Nowi "Sami Swoi" wielkim hitem! Polacy masowo odwiedzają kina

2024-02-27 15:10

Pawlaki łapią się za głowę! Nowej wersji kultowego klasyka wróżono porażkę, a teraz okazuje się, że Polacy walczą o miejsca w kinach. Film "Sami swoi. Początek" cieszy się niezwykłą popularnością i w zaledwie kilka dni udało mu się zgromadzić naprawdę sporo widzów przed ekranem. Są pierwsze wyniki!

"Sami swoi. Początek" jednak strzałem w dziesiątkę? Przed premierą nie zapowiadało się na wielki sukces. Wielu widzów, a w szczególności fani kultowych filmów, mówiąc delikatnie nie byli przekonani do ponownego przedstawienia losów Kargulów i Pawlaków. Głosy krytyki i negatywne komentarze wylewały się właściwie z każdej strony. W momencie, kiedy reżyserski debiut Artura Żmijewskiego trafił wreszcie do kin, tych komentarzy nie było już tak wiele. Co więcej, wielu zagorzałym fanom pierwowzoru nowa produkcja przypadła nawet do gustu. Zainteresowania nie brakuje, to fakt, a świadczą o tym nie tylko opinie w sieci, ale przede wszystkim oficjalne wyniki oglądalności.

Filmowe hity, które mogły nie powstać? Znachor, Iron Man i Titanic to nie wszystko | To Się Kręci #23

Nowi "Sami swoi" hitem w kinach. Ile osób obejrzało film?

W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowych wersji polskich klasyków, które cieszyły się ogromną popularnością. Mieliśmy "Znachora" na Netfliksie, mieliśmy nawet "Akademię pana Kleksa" z wielkim frekwencyjnym rekordem. Teraz do tego grona dołącza Artur Żmijewski ze swoim najnowszym projektem. Według oficjalnych danych film "Sami swoi. Początek" obejrzało ponad pół miliona widzów! Przypomnijmy, że to wyniki oglądalności zaledwie po 10 dniach od premiery w kinach. Polacy, czy to z polecenia, czy z ciekawości, chętnie wybierają się na tę produkcję i wszystko wskazuje na to, że frekwencja będzie jeszcze wyższa. Myślicie, że dojdzie do miliona?

SAMI SWOI. POCZĄTEK szturmem podbili kina. Film, który grany jest zaledwie od dziesięciu dni zgromadził już ponad półmilionową widownię. 🤩" - napisał dystrybutor NEXT FILM na Facebooku