Niezwyciężona miłość

i

Autor: YouTube.com/Las Estrellas (screen) Niezwyciężona miłość - meksykańska telenowela w Novelas+.

Telenowela

Niezwyciężona miłość, odc. 26, 27, 28, 29, 30 - streszczenie. Co wydarzy się od 24 do 28 czerwca?

2024-06-21 15:45

"Niezwyciężona miłość" to meksykańska telenowela emitowana w polskiej telewizji. Produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki pokazywane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami kolejny tydzień emisji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 24 do 28 czerwca? Mamy dla was streszczenia!

"Niezwyciężona miłość" to meksykański serial, który można oglądać w polskiej telewizji. O czym jest? Leona Bravo to kobieta, która piętnaście lat temu straciła wszystkich bliskich i uwierzyła, że ​​jej dzieci zginęły z rąk ojca jej pierwszej miłości. Wyrusza w podróż, podczas której będzie starała się wymierzyć sprawiedliwość wszystkim, którzy skrzywdzili ją i zabrali jej wszystko, co kochała. Tragedia i ból zmieniły ją w odważną kobietę, która jest gotowa zrobić wszystko, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Jednak Leona odkryje, że jej dzieci naprawdę żyją, co powoduje bunt w jej misji. Ponadto los przygotował dla niej nową szansę, aby ponownie pokochać i być szczęśliwą z Davidem, mężczyzną, którego kocha ją od lat... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Niezwyciężona miłość - tak zakończy się telenowela! Wiemy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Niezwyciężona miłość - odcinek 26. Poniedziałek 24.06.2024

Gael potwierdza Anie Julii, że Camila i Calixto nie są jej biologicznymi rodzicami. Davidowi udaje się uratować. Ramsés denerwuje się na Kikę za ujawnienie rodzinnej tajemnicy. Columba uderza Kikę za błąd, który popełniła. Gael chce wyjawić Julii, że jest jej ojcem. Ana Julia czuje się zdradzona przez matkę, więc postanawia opuścić dom i prosi Leonę, aby pozwoliła jej zamieszkać z nią. David mówi Jacincie, że zamierza oświadczyć się Leonie, aby wyznać prawdę o jej synu. Ana Julia zastanawia się, czy jej biologiczni rodzice żyją.

Niezwyciężona miłość - odcinek 27. Wtorek 25.06.2024

Leona mówi Anie Julii, że jest dziewczyną Davida. Ramsés skarży się Columbie za wyjawienie prawdy Kice i oznajmia rodzinie, że Kika idzie do szkoły z internatem. David zaskakuje Leonę pierścionkiem zaręczynowym, a ona się zgadza. Columba prosi Kikę, aby zagrała ofiarę. Ana Julia zwierza się Teo, który mówi jej, że zawsze będzie przy niej. Consuelo omdlewa. David zaprasza Leonę na kolację, aby złożyć wyznanie. Lola nakłania Clarę do podpisania praw do jej mieszkania. Consuelo zastanawia się, czy Leona naprawdę kocha Davida.

Niezwyciężona miłość - odcinek 28. Środa 26.06.2024

Jeremias mówi Leonie, że David naśmiewa się z niej, ponieważ doskonale wie, kim jest jej syn. Ana Julia gani Gaela za milczenie na temat prawdy, mówi jej, że jej biologiczna matka umarła, a jej ojciec był tchórzem. Benjamín wyznaje Itzel, że się w niej zakochał. Ramsés prowokuje zazdrość Columby, zapewniając ją, że Gael jest szczególnie zainteresowany Leoną. Leona prosi Davida, aby wyznał prawdę, ponieważ Jeremías zapewnił ją, że wie, gdzie jest jej syn, a gdy dowiaduje się o jego oszustwie, uderza go. Josefa mówi Ramsésowi, że nigdy nie będą kompletną rodziną bez obecności Matiasa. David wyjawia Leonie, że Benjamin jest jej synem.

Niezwyciężona miłość - odcinek 29. Czwartek 27.06.2024

David wyjaśnia Leonie, że to Jacinta uratowała życie Benjamínowi, zapobiegając jego śmierci podczas wybuchu szpitala. Columba uwodzi Gaela, ale on wyobraża sobie, że jest z Leoną. Leona mówi Davidowi, że nie chce już z nim niczego i kończy ich związek. Josefa utrzymuje kontakt z jej synem Matíasem, ale prosi ją, aby już go nie szukała, ponieważ nie są rodziną. Leona dziękuje Jacincie za wychowanie Benjamína, więc postanawia wyznać prawdę swojemu synowi.

Niezwyciężona miłość - odcinek 30. Piątek 28.06.2024

Ramses patrzy na Anę Julię i widząc jej bliskość z Benjamínem, zabrania jej utrzymywać z nim relacje, ponieważ pochodzą z różnych światów. Benjamínowi udaje się nakłonić Anę Julię do skorzystania z transportu publicznego po raz pierwszy, ale zostają napadnięci, a on zostaje ranny. Ramsés prosi Leonę, aby powiedziała mu, czy jest zakochana w Gaelu. Leona zapewnia Davida, że ​​Jeremías miał odwagę powiedzieć jej prawdę. David kłóci się z Jeremíasem, gdy podejrzewa, że ​​spowodował wypadek swojej matki. Kika wypytuje Camilę o rodzinę Any Julii. Ramsés prosi Columbę o przyspieszenie transferu cheerleaderek. Consuelo otrzymuje smutne wieści o leczeniu raka. Matías pyta swojego wujka Apolla, czy żałuje porzucenia matki. Josefa przesłuchuje Leonę w sprawie biznesu, w którym Columba i Calixto współpracują z Ramsesem i prosi ją o wsparcie. Jeremias donosi na Davida i pokazuje mu nakaz eksmisji, ponieważ mieszkanie należy do niego.

Niezwyciężona miłość - obsada

 • Angelique Boyer - Marena Ramos / Leona Bravo
 • Danilo Carrera - Adrián Hernández / David Alejo
 • Leticia Calderón - Josefa
 • Daniel Elbittar - Gael Torrenegro
 • Marlene Favela - Columba Villareal
 • Guillermo García Cantú - Ramsés Torrenegro
 • Arcelia Ramírez - Consuelo
 • Gabriela Platas - Camila
 • Alejandra Ambrosi - Jacinta
 • Víctor González - Calixto
 • Luz María Jerez - Clara