Na dobre i na złe odcinek 685: Lena romansuje z... Co na to Staszek? STRESZCZENIE

2017-11-08 21:03
fot. TVP 2
Autor: fot. TVP 2

Na dobre i na złe odcinek 685: Staszek stracił głowę dla Leny. Jednak Karolina, nowa pielęgniarka, przyłapuje Lenę i Latoszka w szpitalnym magazynie. Czy ta para wróci do siebie?

Na dobre i na złe odcinek 685: Staszek stracił głowę dla Leny. Jednak Karolina, nowa pielęgniarka przyłapuje Lenę w szpitalnym magazynie z... A to dopiero zaskoczenie!

Staszek nie chce czekać. Stracił głowę dla Leny i postanowił się oświadczyć. Niestety on również odkryje jej romans z byłym mężem i postanowił rozprawić się z Latoszkiem. Przed szpitalem dojdzie do bójki amantów. Witek wykrzykuje, że od dziesięciu lat była jego żoną i rozwód niczego tu nie zmienił.

M jak miłość 13.11.2017. Kiedy 1329 odcinek w TV? Emisja przełożona!

Na dobre i na złe 685: Tomasz traci przytomność

Staje się to kilka minut po szczepieniu. Planował wyprawę charytatywną do Azji, żeby zebrać pieniądze dla sparaliżowanej nastolatki. W szpitalu miał wykonać potrzebne szczepienia. Jednak sprawy się komplikują. Czy Tomasz przeżyje?Na dobre i na złe odcinek 685 zostanie wyemitowany 15 listopada o 20:45 w TVP2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE