Motyw odcinek 5 - co się wydarzy w serialu TVN? Emisja, powtórka, online

2020-03-25 14:22 kw
Motyw
Autor: TVN/xnews

Motyw odcinek 5 zostanie wyemitowany we wtorek, 31 czerwca o godzinie 21:30 w TVN. Powtórka telewizyjna przewidziana jest na niedzielę, 5 kwietnia o godzinie 23:50. Przed wami streszczenie 5. odcinka serialu Motyw.

Motyw odcinek 5 - co się wydarzy w serialu TVN? Emisja, powtórka, online. Motyw to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd – m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Grochowską, Michała Czerneckiego, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Walach, Olgę Bołądź, Adama Ferencego, Marcina Perchucia oraz Bartłomieja Kotschedoffa.

Motyw odcinek 5 - TVN i Player

Szulc kolejny raz przesłuchuje Czarną. Kobieta nie chce współpracować. Komisarz jest coraz bardziej sfrustrowany.

Żyleta wzywa na policję Luizę. Porębska nie chce z nią rozmawiać. Nie traktuje pani sierżant poważnie. Na szczęście na czas pojawia się Szulc i kontynuuje przesłuchanie. Ze wspomnień kobiety komisarz dowiaduje się, że Luiza kilka razy poroniła i wraz z Maksem nie byli w stanie mieć dziecka. Z cierpienia wyszedł pomysł Maksa na zakup klubu - Meduzy.

Gdańsk 1989. Luiza przychodzi do Czarnej i spotyka się raczej z chłodnym przyjęciem. Czarna jest na nią zła, dziewczyna nie rozumie jednak dlaczego. Konflikt przenosi się również na salę gimnastyczną, gdzie mecz koszykówki zamienia się w bójkę. Dopiero poturbowane, siedząc przed gabinetem dyrektorki, godzą się. Czarna jest zazdrosna o Maksa.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE