Milionerzy: krupy to zjawisko meteorologiczne, które najbardziej przypomina...

2021-06-15 20:10 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Krupy to zjawisko meteorologiczne, które najbardziej przypomina... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestniczka wykorzystała dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Krupy to zjawisko meteorologiczne, które najbardziej przypomina... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) grad B) mżawkę C) mgłę D) rosę.

Krupy to zjawisko meteorologiczne, które najbardziej przypomina...

Tak brzmiało pytanie za tysiąc złotych. Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowiła wykorzystać koło ratunkowe - publiczność. Osoby zgromadzone w studiu w 81% wskazały odpowiedź A), w 8% - C), w 6% - D), w 5% - B). Uczestniczka postanowiła zaufać publiczności i zaznaczyła odpowiedź A) grad. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ to poprawna odpowiedź.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE