Marta Manowska

i

Autor: AKPA

sanatorium miłości

Marta Manowska żegna się z „Sanatorium miłości”? „Tamte czasy były uczciwsze”

2024-03-18 16:26

Marta Manowska podbiła serca widzów jako prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”. Fani tych programów nie wyobrażają sobie, że mogłoby w nich zabraknąć takiej gospodyni. Pojawiły się plotki i doniesienia o tym, że Marta Manowska odchodzi z programu „Sanatorium miłości”. Gwiazda nie zostawiła tego bez komentarza.

Marta Manowska prowadzi program „Sanatorium miłości” od 2019 roku. W mediach pojawiły się insynuacje, że gwiazda miałaby opuścić, uwielbiany przez widzów program. Czy to okazało się prawdą? Marta Manowska komentuje.

"Niespodzianki i zwroty akcji" w nowym sezonie "Sanatorium miłości"! Marta Manowska ogłosi "historyczną decyzję"

Marta Manowska odchodzi z „Sanatorium miłości”?

Marta Manowska zaniepokoiła swoich fanów pewnym wpisem na Instagramie. Na swoim mediach społecznościowych zamieściła post w czarnobiałych barwach. „Tamte czasy były uczciwsze. Dziękuję @sanatorium_miłości_tvp” - zaczęła Manowska. „Tamto pokolenie jest silne. Wierne zasadom. Wartościom. Nieustępliwe. Konsekwentne. Pewne. Trzeba będzie w nim poszukać odpowiedzi.” - zakończyła wpis. Fani nie przeszli obok tego obojętnie. Wielu z nich zmartwiło się, że coś z gwiazdą TVP jest nie tak, a sam wpis oznacza, że odchodzi z popularnego programu. „Rozumiem, że Marta prowadzi ostatni raz Sanatorium miłości”, „Bardzo niepokojący post” - czytamy w komentarzach. Marta postanowiła odpowiedzieć na jeden z nich. W odpowiedzi na komentarz „Rozumiem, że Marta prowadzi ostatni raz Sanatorium miłości”, odpowiedziała: „a nie:)”. Wszystko wskazuje na to, że fani gwiazdy, jak i samego programu, mogą spać spokojnie. Z pewnością nie mogą doczekać się przygód uczestników popularnego programu i Marty w roli gospodyni.

"Sanatorium miłości" z negatywnymi komentarzami. Widzowie narzekają na "beznadziejny pomysł"

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Urodziła się 31 maja w 1984 roku w Siemianowicach Śląskich. W 2024 roku będzie obchodziła swoje 40. urodziny! Manowska zyskała szerszą popularność jako prowadząca program „Rolnik szuka żony”, którego gospodynią jest od 2014 roku. Gwiazda prowadziła i prowadzi również „Sanatorium miłości”, „Ośmiu wspaniałych”, „The Voice Senior” oraz „Pytanie na śniadanie”.

Marta Manowska jest ulubienicą widzów TVP. Tak zmieniła się przez lata

Piotr Hubert Langfort z "Sanatorium Miłości" opowiada o udziale w "The Voice Senior"