Marcelina Zawadzka

i

Autor: WBF

Marcelina Zawadzka: wiek, waga, wzrost, Instagram, dziecko, chłopak

2022-01-17 11:38

Marcelina Zawadzka: wiek, waga, wzrost, Instagram, dziecko, partner, Jonkisz - te kwestie ciekawią was najbardziej na temat Miss Polonia. Zanim zajęła się karierą w telewizji, Marcelina pracowała także jako modelka, a także zagrała w kilku serialach. Niedawno mogliśmy oglądać ją jako jedną z uczestniczek tanecznego show Dance, dance, dance w TVP, gdzie partnerował jej Rafał Maślak.

Marcelina Zawadzka: wiek, waga, wzrost, Instagram, dziecko, partner, Jonkisz - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat polskiej modelki. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Co warto wiedzieć o Marceline Zawadzkiej? W 2017 roku została wyróżniona Telekamerą w kategorii Nadzieja telewizji. 

Zobacz: Ilona Krawczyńska - kim jest?

Marcelina Zawadzka: wiek

Marcelina urodziła się 25 stycznia 1989 roku w Malborku. W 2022 obędzie obchodzić swoje 33 urodziny.

Marcelina Zawadzka: wzrost, waga

Prezenterka należy do zdecydowanie wysokich kobiet - mierzy aż 180 cm wzrostu! Jej wymiary to 90-63-90 cm. W czasie gdy brała udział w konkursie Miss Polonia, jej waga wynosiła podobno 54 kilogramy.

Marcelina Zawadzka: Instagram

Instagram gwiazdy to marcelina_zawadzka. Marcelina udostępnia sporo zdjęć związanych nie tylko ze swoim życiem zawodowym, ale także prywatnym. Z Instagrama prezenterki możemy dowiedzieć się m.in., że była na Coachelli, a w styczniu odwiedziła Marrakesz.

Marcelina Zawadzka: chłopak

Miss Polonia przez pewien czas spotykała się z aktorem Mikołajem Roznerskim para jednak rozstała się po kilku miesiącach. Pod koniec 2018 roku media obiegła informacja, że Marcelina spotyka się z młodszym o 9 lat modelem, Rafałem Jonkiszem. Zawadzka potwierdziła te informacje, jednak para rozstała się w kwietniu 2019.  Obecnie Marcelina Zawadzka spotyka się z Niemcem Maxem Gloecknerem.

Marcelina Zawadzka: Farma

Marcelina Zawadzka wraz z Ilona Krawczyńską zostały prowadzącymi nowe reality show Polsatu - Farma