Make Life Harder to autorski projekt Lucjana i Macieja. W zamierzeniu jest to parodia prowadzonego przez Kasię Tusk lifestyle'owego bloga Make Life Easier.
Kim są Lucjan i Maciej? Duet, z założenia wyśmiewający świat szołbiznesu i porady na temat tego "jak żyć, jak gotować i jak się ubierać", nie zdradza na swój temat zbyt wielu potwierdzonych informacji. Wiadomo na pewno, że pochodzą z Trójmiasta i bardzo dbają o swoją anonimowość.
>>> Aktorzy z Gry o Tron w Polsce! Co zdradzili w specjalnym wywiadzie?
Maciej - po psychologii, do niedawna kierowca sztaplarki w popularnej firmie meblowej, do niedawna także sprzedawca na hali. Zwolnił się, gdy szef zapytał go o nową Bedinge. Robi zdecydowanie za mało rzeczy naraz, więc nikogo w rodzinie nie zdziwiło, gdy ni stąd ni zowąd okazał się jednym wielkim rozczarowaniem - tak przedstawia się Maciej na oficjalnym fanpage Make Life Harder. Lucjan nie pozostaje mu dłużny, pisząc: Lucjan - miał być gwiazdą rocka, a został bezrobotnym politologiem z kredytem studenckim. Lubi ostro pochlać i obiecał sobie, że nigdy nie pojedzie do Turcji albo Egiptu, bo to sanatoria dla starych ludzi bez pomysłu. Za to boi się prądu i to się w nim akurat nigdy nie zmieni. [Źródło: https://www.facebook.com/MakeLifeHarder/info]
Panowie z Make Life Harder zdobyli nawet większą popularność, niż parodiowany przez nich blog Kasi Tusk. Dzięki temu mieli okazję pojawić się kilkukrotnie w programie Dzień Dobry TVN - gdzie między innymi pokazali jak zostać hipsterem, a także złożyli wizytę w pośredniaku. A już 15 maja 2013 skomentują kolejny odcinek reality show Top Model! Kolejne odcinki Top Model 3 w każdą środę o 21:30 na antenie TVN.
al

i
Make Life Harder skomentują Top Model 15 maja 2013. Kim są Lucjan i Maciej z Make Life Harder?
2013-05-15
16:32
Make Life Harder to projekt Lucjana i Macieja, startujący jako parodia make Life Easier - bloga prowadzonego przez Kasię Tusk. Blogerzy z Make Life Harder skomentują już 15 maja 2013 kolejny odcinek Top Model! Kim są Lucjan i Maciej z Make Life Harder?