M jak miłość 1589 streszczenie. Marcin trafi do więzienia?

2021-05-11 16:45 Adrian Rybak
M jak miłość Marcin
Autor: TVP

M jak miłość to serial, który nadal przyciąga wielu widzów w Polsce. Serial cieszy się popularnością od wielu lat i nie spada, ponieważ scenarzyści nieustannie przygotowują wiele zwrotów akcji. W nadchodzącym czasie na odcinki powinni zwrócić uwagę fani Marcina.. W 1589 . odcinku może trafić do więzienia. Co ma do tego doprowadzić?

M jak miłość kolejny raz zaskoczy widzów. Od dłuższego czasu Marcin zmaga się z poważnymi problemami z Bosackim. Mężczyzna próbuje zniszczyć mu życie i być może uda mu się to osiągnąć. Pewnego dnia w mieszkaniu Marcina zjawi się żona Bosackiego. - Przyszłam pana ostrzec. Mój mąż... były mąż wyszedł z aresztu.(...) Niech pan uważa. On pana obsesyjnie nienawidzi. Będzie się na panu mścił, za własne błędy. Nie odpuści - ma powiedzieć kobieta. Faktycznie, nie będzie się mylić. Kilka godzin później w domu Chodakowskiego zjawi się policja. Marcin zostanie aresztowany za pobicie Bosackiego. Czy faktycznie taka sytuacja miała miejsce? Jak zakończy się sprawa aresztowania? Widzowie dowiedzą się tego w 1589. odcinku, który będzie można obejrzeć we wtorek 11.05.2021.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

M jak miłość - o czym jest?

Serial opowiada o losach rodziny Mostowiaków, którzy mieszkają w miejscowości Grabina. Scenariusz opiera się na dzieciach seniorów. Z czasem jednak w serialu pojawiały się nowe postacie, a pierwotni główni bohaterowie zaczęli schodzić na drugi plan. Aktualnie jednym z najważniejszych wątków jest związek Marcina i Izy.

M jak miłość - popularność serialu

M jak miłość zostało napisane przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Początkowo serial emitowano w soboty o godzinie 16.30. Sukces był jednak tak wielki, że od 30. odcinka postanowiono pokazywać dwa odcinki tygodniowo, o godzinie 20:00 we wtorki i środy. To właśnie w Emce rozpoczynały swoje kariery takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Mroczek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE