Love Island 2 - Magdalena Karwacka była uczestniczką ósmej edycji Top Model. Teraz namiesza na Wyspie Miłości

2020-09-24 14:09 kg
Magdalena Karwacka
Autor: materiały prasowe

Love Island to program, który zadebiutował na antenie Polsatu w 2019 roku. Pierwsza edycja show spotkała się z tak dużym zainteresowaniem ze strony widzów, że bardzo szybko podjęto decyzję, o nakręceniu drugiej odsłony programu. Ta miała swoją premierę pod koniec sierpnia 2020 roku i również może się pochwalić wysoką oglądalnością. Ostatnio do Wyspiarzy dołączyła piękna Magdalena Karwacka, która zrobiła oszałamiające wrażenie na uczestnikach. Okazuje się, że nie jest to jej pierwszy występ w telewizji. Ma już na koncie udział w Top Model.

Love Island 2 - Magdalena Karwacka była uczestniczką ósmej edycji Top Model. Teraz namiesza na Wyspie Miłości. Love Island. Wyspa miłości to program, w którym grupa młodych, wysportowanych oraz seksownych singli ma szansę zdobyć miłość oraz sławę, a także przeżyć przygodę życia. Druga edycja niekwestionowanego hitu wystartowała pod koniec sierpnia 2020 roku, jej finał natomiast zostanie pokazany już 9 października. Czy nowa uczestniczka - Magdalena Karwacka, dojdzie do wielkiego finału?

Love Island 2: Magdalena Karwacka - kim jest uczestniczka?

Magdalena Karwacka ma 23 lata i pochodzi ze Starachowic. Studiuje dziennikarstwo, zajmuje się modelingiem i pracą na Instagramie, a także angażuje się w działalność rodzinnej firmy, pomagającej osobom poszkodowanym. Jej największą pasją jest muzyka oraz taniec. Nowa uczestniczka może pochwalić się tytułem Miss Polonia Warszawy 2018 oraz przepięknym uśmiechem, który uważa zresztą za swój atut. Love Island nie jest jej debiutem telewizyjnym - Magda wystąpiła w ósmej edycji programu Top Model.

Karwacka zachwyciła jurorów Top Model swoją nieskazitelną urodą oraz idealną figurą. Z łatwością przeszła casting, a prosto z bootcampu trafiła do domu modelek i modeli. Z programem pożegnała się w szóstym odcinku, ale udział w show otworzył jej wiele możliwości w świecie mody i modelingu. Teraz piękna 23-latka postanowiła znaleźć miłość, dlatego dołączyła do uczestników Love Island. Wejście Magdy do programu zwiększyło czujność wszystkich Wyspiarek, które widzą w nowej uczestniczce sporą konkurencję. Czy Karwacka namiesza na Wyspie? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach programu.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE