La Promesa w TVP. Kiedy oglądać? Dni i godziny emisji

i

Autor: materiały prasowe La Promesa w TVP. Kiedy oglądać? Dni i godziny emisji

Będzie nowy hit?

La Promesa w TVP. Kiedy oglądać? Dni i godziny emisji

2024-06-20 2:24

“La Promesa - pałac tajemnic” to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. Hiszpańska produkcja z pewnością zainteresuje fanów “Akacjowej 38”, ale nie tylko. Kiedy wystartuje serial? O czym opowie? Kiedy i o której oglądać nowe odcinki “La Promesa” w TVP? Przedstawiamy dni i godziny emisji nowego serialu.

La Promesa – o czym jest serial?

Akcja serialu rozgrywa się u schyłku burzliwego XIX wieku w spektakularnych krajobrazach południowej Hiszpanii. Jana, pokojówka w pałacu La Promesa należącym do podupadającego, ale bezwzględnego rodu Lujan, szuka zemsty na winnych morderstwa swojej matki. Nie mogła wszakże przewidzieć jednego - że zakocha się w Manuelu, synu markiza de Lujan.

Pałac La Promesa szykuje się na wielką uroczystość: ślub i wesele Tomasa, dziedzica majątku. Dla jego bliskich nie jest tajemnicą, że panicz żeni się bez miłości z bogatą panną, by ratować finanse rodziny. Tego dnia zjawia sięw pałacu młoda, piękna Jana. Podstępem udaje jej się zdobyć posadę służącej. W dzieciństwie Jana była świadkiem zabójstwa swojej matki. Mordercy, których od lat poszukuje, porwali wtedy jej małego braciszka. Trop wiedzie właśnie do pałacu La Promesa.

SPRAWDŹ TEŻ: Nie tylko “Akacjowa 38”: oto inne hiszpańskie seriale, które warto obejrzeć

La Promesa – kiedy i o której oglądać? Dni i godziny emisji

Pierwszy odcinek “La Promesa” zostanie wyemitowany 27 czerwca 2024 roku. Serial emitowany będzie w czwartki i piątki o godzinie 15:05 w TVP2. A ile odcinków liczy łącznie? Tego nie wiemy. Na obecną chwilę serial składa się z niemal 400 odcinków, a kolejne wciąż powstają.

Rozpoznaj turecki serial po postaci!

Pytanie 1 z 12
Dziedzictwo czy Zakazany owoc?
Dziedzictwo czy Zakazany owoc?
Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat