Kozacka miłość odcinek 99: streszczenie [23.04.2021]

2021-04-22 11:16 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odcinek 99: streszczenie i emisja w TVP2 i VOD, obsada. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odcinek 99: streszczenie

Otruty przez Marysię Iłłarion umiera, a ona sama jedzie do Ustiużyna, zawiadomić Stiepana o śmierci ojca. Między Anfisą i Gładyszem dochodzi do kłótni z powodu Ustini. Ustinia stara się o względy prystawa, chcąc uzyskać ochronę przed ewentualnym dochodzeniem Stiepana w sprawie rzekomego grobu Alony. Wiera rozpacza z powodu braku wiadomości o losie córki, Konstantyn dowiaduje się w ten sposób, że jego żona żyje, idzie więc do Fiodora, ale ten jest kompletnie pijany. Kolewanow jest wściekły na Anfisę, że sprzedała dom rodziców Alony komu innemu. Ilia sprzecza się ze Stiepanem o prawo do ożenku z Aloną. Kres kłótni kładzie sama dziewczyna przyjmując oświadczyny Rogożyna i mówiąc Stiepanowi, że nie chce go widzieć. Gruszynowi udaje się nakłonić Marfę, żeby mu pomogła zobaczyć się z Aloną.

Kozacka miłość odcinek 99: emisja w TVP2 i VOD

Odcinek 99 zostanie wyemitowany 23 kwietnia 2021 o godzinie 18:45 w TVP1. Na VOD będzie można go obejrzeć dopiero po emisji telewizyjnej.

Kozacka miłość: obsada

W serialu występują:

  • Daria Jegorowa - Olga Rogożyna
  • Wiaczesław Drobinkow - Stiepan Gruszyn
  • Jekatierina Olkina - Alona Skorniakowa
  • Aleksandr Mochow - Piotr Awierjanowicz Kolewanow
  • Anatolij Chostikojew - Gawrił Pietrowicz
  • Dmitrij Nazarow - Grigorij Sotnik
  • Olesia Żurakowskaja - Lubasza
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE