Kozacka miłość odc. 233, 234, 235, 236, 237: Stiepan uświadamia sobie, że on i Aliona nie mają wspólnej przyszłości

2021-11-29 8:20 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 233-237, które zostaną wyemitowane w dniach 29 listopada - 3 grudnia? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 233, 234, 235, 236, 237. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Kozacka miłość - odcinek 233

Fiodor zdaje sobie sprawę z beznadziejności swojej miłości do Olgi. Próbuje utopić smutek i żal w alkoholu. Podpity wszczyna bójkę w herbaciarni Bragina i trafia na posterunek policji. Ilia wpłaca kaucję za wypuszczenie Fiodora, po czym wraz z Olgą opuszcza miasto. Leżniew opłaca rachunki za teatr, ale zarówno Karasik, jak i Gruszeńka podejrzewają mecenasa o nieuczciwe zamiary. Stiepan coraz bardziej rozumie, że on i Aliona nie mają wspólnej przyszłości. Pozostaje wierny Marysi. Fiodor pędzi za powozem Ilii i Olgi, ale dziewczyna nie pozwala bratu zatrzymać koni. 

Kozacka miłość - odcinek 234

Gruszeńka przychodzi do Goriuchina i oznajmia mu, że pozostaje u niego w teatrze. Aliona próbuje dyskretnie i taktowanie wspierać Stiepana. Liza martwi się bardzo o Alionę i o jej przyszłość. Onufrijenko i Anikiejew pod naciskiem Karasika postanawiają sprawdzić, czy Leżniow nie jest osobą poszukiwaną przez policję oraz czy czegoś nie ukrywa. Onufrijenko w tym celu przepytuje służbę. Marysia żąda zmiany śledczego, ale Stiepan obstaje przy prowadzeniu sprawy. Kuczniew sugeruje Stiepanowi, żeby przeprowadzić ekspertyzę medyczną, która wykaże niepoczytalność jego żony. Gruszyn z oburzeniem odrzuca taką możliwość. Duniasza i Waśka spostrzegają leżącego w stepie Fiodora, Duniasza chce mu pomóc, ale Waśka początkowo uznaje, że nie należy być świadkiem słabości i załamania atamana. 

Kozacka miłość - odcinek 235

Waśka i Duniasza pod osłoną nocy przywożą do stanicy Fiodora i przyprowadzają go do Oksany. Anikiejew rozmawia z Leżniowem i dowiaduje się, że ten omal nie zabił człowieka w pojedynku. Gawryła czyni wyrzuty Fiodorowi, że ten zaniedbuje Oksanę, a ona z kolei bierze w obronę męża. Oboje martwią się stanem Fiodora, który najwyraźniej nie może dojść do siebie po powrocie z miasta. Karasik próbuje oczernić Leżniowa przed Gruszeńką. Przekazane jej informacje na tyle wstrząsają dziewczyną, że spóźnia się na próbę w teatrze. To z kolei wyprowadza z równowagi Maksymiliana, a dziewczynom z zespołu daje asumpt do rozważań, która z nich mogłaby zastąpić solistkę. Postanawiają także skłócić Goriuchina z Gruszeńką. Aliona w tajemnicy przed Stiepanem odwiedza Marysię i prosi ją, by pozwoliła Stiepanowi na kontynuację pracy i żeby mu zaufała. Marysia jest w rozterce. Gruszeńka szuka potwierdzenia wiadomości uzyskanych od Karasika. 

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem Kozacka miłość?

Kozacka miłość - odcinek 236

Koźma jedzie do Ustiużyna, żeby być blisko aresztowanej córki. Marysia nie chce rozmawiać o swoich przestępstwach, ani z ojcem, ani z mężem. Gruszeńka odwiedza Sofię w więzieniu.

Kozacka miłość - odcinek 237

Stepan i Koźma uważają, że Marysia kryje kogoś ze strachu o bliskich. Ignatij ucieka z teatru. Gruszeńka orientuje się, że ma on kłopoty i rusza na poszukiwania. Aktorki wciąż knują intrygi przeciwko utalentowanej wokalistce. Stiepan spędza kilka nocy z Marysią i uświadamia sobie, że żona nie mówi całej prawdy o swoich zbrodniach. Kuczniew namawia Marysię do symulowania szaleństwa. Ataman organizuje szkolenie młodych kozaków, by zająć czymś Fiodora.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE