Kiedy Polska na Eurowizji 2022? Kiedy występ Krystiana Ochmana 14.05.2022 w TV?

Krystian Ochman - próba do Eurowizji
Autor: EBU / NATHAN REINDS

Eurowizja 2022 dobiega końca. Przed nami najważniejsze wydarzenie, czyli finał, w którym nie zabraknie Polski. Krystian Ochman ponownie zaprezentuje się na eurowizyjnej scenie, gdzie zawalczy o pierwsze w historii konkursu zwycięstwo dla naszego kraju. Kiedy zobaczymy jego występ? Kiedy Polska na Eurowizji w TV?

Eurowizja 2022 - kiedy Polska w TV? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej internautów, którzy nie chcą przegapić występu Krystiana Ochmana w finale rozgrywającego się w Turynie 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Finał Eurowizji 2022 został zaplanowany na 14 maja, a jego start na godzinę 21:00. Oficjalnie wiemy już, że reprezentujący nasz kraj Krystian Ochman pojawi się na scenie dopiero jako 23. To oznacza, że widzowie muszą się uzbroić w cierpliwość. Ostatni etap międzynarodowego konkursu będzie znacznie dłuższy niż zaprezentowane 10 i 12 maja półfinały ze względu na to, że na scenie zaprezentuje się więcej, bo aż 25 wykonawców + goście specjalni, w tym zeszłoroczni zwycięzcy Eurowizji, czyli grupa Maneskin. Sprawdźcie, kiedy orientacyjnie można spodziewać się występu Krystiana Ochmana w finale imprezy muzycznej.

Eurowizja 2022 finał na żywo w TV i ONLINE 14 maja. O której i gdzie oglądać? TRANSMISJA

Sonda
Eurowizja 2022. Czy Krystian Ochman ma szansę na zwycięstwo?

Finał Eurowizji 2022 - kiedy Ochman?

Widzowie z całego świata śledzą przebieg konkursu Eurowizji. Transmisję z wydarzenia można oglądać zarówno w telewizji, jak i w internecie. W przypadku Polski kanałem, który emituje konkurs, jest TVP 1. Widzowie zastanawiają się, kiedy najlepiej włączyć odbiorniki. Biorąc pod uwagę, że Krystian Ochman zaśpiewa jako trzeci od końca, powinniśmy spodziewać się jego występu po 22:30. Dla tego show warto jednak położyć się później spać niż zwykle. Szanse wokalisty są bardzo duże!

Polskie gwiazdy oceniają szanse Ochmana na Eurowizji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE