Kabaret Młodych Panów - najlepsze skecze polskiego kabaretu! TOP 5

2018-07-31 12:08
Kabaret Młodych Panów
Autor: WBF Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów to jedna z najbardziej lubianych w Polsce grup kabaretowych, które trafnie punktują i żartują z obecnych wydarzeń w kraju. Przedstawiamy 5 najlepszych skeczów grupy.

Kabaret Młodych Panów to grupa kabaretowa założona w Rybniku w 2004 roku. Nazwą nawiązują do legendarnego programu telewizyjnego Kabaret Starszych Panów. W składzie Kabaretu Młodych Panów znajdują się Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk oraz Piotr Sobik. Oto najlepsze skecze zdolnych kabareciarzy!

Big Music Quiz 2 - kiedy nowe odcinki programu Sławomira i Kajry?

Kabaret Młodych Panów - Powrót piłkarzy

Skecz nawiązujący do powrotu polskich piłkarzy z MŚ w Rosji. Przedstawia program telewizyjny, w którym działacz PZPN i bramkarz tłumaczą się dziennikarzowi z niepowodzeń na mundialu.

Kabaret Młodych Panów - Familiada

Jak nietrudno się domyślić, w tym skeczu kabareciarze odegrali odcinek jednego z najpopularniejszych programów TVP2. Jako uczestników programu zaprosili do zabawy publiczność zgromadzoną na widowni.

Kabaret Młodych Panów - Komunia

Tutaj grupa w krzywym zwierciadle przedstawiła, jak wyglądają w Polsce typowe przygotowania do imprezy organizowanej z okazji Pierwszej Komunii. Głównymi bohaterami skeczu są ojciec i jego syn przystępujący do sakramentu.

Kabaret Młodych Panów - Szkoła rodzenia

Skecz pokazuje, jak wyglądają lekcje przygotowujące młodych rodziców do porodu. Niestety ciężarna żona mężczyny, który bierze udział w szkole rodzenia, musiała zostać w pracy, dlatego przyszły tata prosi o partnetowanie... swojego kolegę!

Kabaret Młodych Panów - Egzamin do policji

Jak wygląda rozmowa rozmowa weryfikacyjna do pracy w policji? W wykonaniu Kabaretu Młodych Panów niezwykle zabawnie, zwłaszcza że zgłosili się na nią bardzo osobliwi kandydaci...

Chłopaki do wzięcia - oglądaj online za darmo show o mieszkańcach małych miejscowości, którzy szukają miłości!

Chłopaki do wzięcia
Autor: Screen z eskaGO Link: http://www.eskago.pl/zobacznowe
NAJNOWSZE