Oscary 2013: Jennifer Lawrence

i

Autor: Bulls

JENNIFER LAWRENCE - gwiazda Oscarów 2013 rozbraja dziennikarzy! [VIDEO]

2013-02-26 12:24

Jennifer Lawrence - gwiazda Oscarów 2013 ze statuetką za rolę pierwszoplanową, doskonale radzi sobie z dziennikarzami i z samym Jackiem Nicholsonem! Zobacz rozbrajającą Jennifer w trakcie wywiadów po otrzymaniu Oscara - na Eska Cinema!

Jennifer Lawrence - gwiazda Oscarów 2013 ze statuetką za rolę pierwszoplanową, doskonale radzi sobie z dziennikarzami i z samym Jackiem Nicholsonem!

>>> Dlaczego Jennifer Lawrence pokazała reporterom f*cka?

Jennifer, znana z roli Katniss w Igrzyskach Śmierci oraz z oscarowej roli w Poradniku Pozytywnego Myślenia, nie ma najmniejszego problemu z błyskotliwymi odpowiedziami na niezbyt oryginalne pytania dziennikarzy przeprowadzających z nią wywiady.

Gwiazda rozbroiła widzów także tym, w jaki sposób zareagowała na niespodziewane spotkanie z Jackiem Nicholsonem, który pogratulował jej świeżo zdobytej nagrody.

Tomasz Raczek tak napisał o tych wywiadach na swoim facebooku:

Dla spontanicznie tworzącego się fanclubu Jennifer Lawrence jeszcze jeden dowód na to że jest obecnie najbardziej ujmującą dziewczyną Hollywoodu :))

Źródło: http://www.facebook.com/tomasz.raczek

Zobacz wywiady z piękną i wygadaną Jennifer - na Eska Cinema!

Nie czytałeś jeszcze?

>>> Jennifer Lawrence naprawdę umie nakręcić facetów!

al


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE