Hiszpańskie gwiazdy

Ines Aldea gra Celię w serialu Akacjowa 38. Co wiemy o aktorce? Jak wygląda prywatnie?

2023-10-02 8:46

Ines Aldea to aktorka, którą codziennie na ekranach mogą oglądać fani serialu Akacjowa 38. Aktorka wciela się w nim w postać Celii, jednego z głównych czarnych charakterów. Wiele osób może zastanawiać się, kim jest Hiszpanka, która gra Celię. Oto najważniejsze informacje na temat jej kariery i życia prywatnego.

Ines Aldea to aktorka, która zdobyła popularność w Hiszpanii dzięki swojej roli w serialu Akacjowa 38. To bez wątpienia najważniejszy moment w jej karierze. Jej praca nie ogranicza się jednak do tej produkcji. Ines to aktorka serialowa, filmowa i teatralna. Aktorską karierę zaczęła w wieku 16 lat, kiedy wystąpił w filmie krótkometrażowym Pájaros muertos. Później zdecydowała się kształcić w tym kierunku. Uczyła się w Estudio Corazza, zdobywając wiedzę i praktykę jako lektorka i aktorka dubbingowa. Jej największa produkcja kinowa to Juana w reżyserii Valentino Sandoliego. Co wiemy o jej codziennym życiu? Jak wygląda poza planem zdjęciowym Akacjowej 38?

Alba Brunet gra piękną Leonor w Akacjowej 38. Tak wygląda poza planem!

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Ines Aldea prywatnie

Mało wiadomo na temat życia prywatnego Ines Aldei. Jej codzienność można śledzić na jej profilu na Instagramie, z którego można wywnioskować, że interesuje się sztuką i naturą. Na zamieszczanych przez nią fotografiach możemy też zobaczyć, jak wygląda bez charakteryzacji na Celię z Akacjowej 38. Kilkanaście zdjęć znajdziecie w galerii niżej.

Ines Aldea - filmografia

  • El alma no
  • Juana
  • Pájaros Muertos
  • Los hombres de Paco
  • Akacjowa 38