Iga Krefft: wiek, wzrost, Instagram, partner, rodzice, piosenki, M jak miłość

2019-03-02 22:26
Iga Krefft
Autor: screen instagram.com/ofeliaigakrefft screen instagram.com

Iga Krefft: wiek, wzrost, Instagram, partner, rodzice, piosenki, M jak miłość - to frazy, których wyszukujecie najczęściej na temat aktorki. Zbieramy je w jednym newsie.

Iga Krefft: wiek, wzrost, Instagram, partner, rodzice, piosenki, M jak miłość - te frazy najczęściej wpisujecie w Google na temat aktorki. Kim jest Iga Krefft i co warto o niej wiedzieć? Młodziutka aktorka weźmie udział w 11 edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jakim doświadczeniem wokalnym może pochwalić się Iga?

Kazimierz Mazur: wiek, wzrost, rodzice, żona, dzieci, Instagram

Iga Krefft: wiek

Aktorka urodziła się 2 września 1995 roku - w 2019 skończy 24 lata.

Iga Krefft: wzrost

Nie ma nigdzie oficjalnych informacji na temat wzrostu Igi, ale Agnieszka Sienkiewicz, z którą znają się z planu M jak miłość, zdradziła, że młoda aktorka jest bardzo wysoka.

Iga Krefft: Instagram

Instagram Igi to ofeliaigakrefft. Aktorka wrzuca sporo swoich prywatnych zdjęć z wyjazdów, spotkań ze znajomymi czy wakacji.

Iga Krefft: partner

Na swoim Instagramie aktorka dzieli się również zdjęciami ze swoim chłopakiem. Pod jednym z nich zdradziła, że znają się już od trzech lat.

Iga Krefft: piosenki

Aktorka nagrywa muzykę pod pseudonimem Ofelia - sporo jej nagrań można znaleźć na YouTubie. Co ciekawe, Iga dwukrotnie brała udział w dziecięcym talent show Od przedszkola do Opola.

Iga Krafft: M jak miłość

Z serialem związana jest od 2007 roku - miała wówczas 12 lat. W M jak miłość wciela się w postać Uli, dziewczynki, która została adoptowana przez Hankę i Marka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE