Hotel Paradise 4 - Mateusz Mil nowym uczestnikiem programu! Wcześniej brał udział w Top Model 6

2021-09-21 11:48 kg
Hotel Paradise 4
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Pod koniec sierpnia 2021 roku na antenie TVN7 premierę miała czwarta odsłona Hotelu Paradise. Po raz kolejny w luksusowym hotelu na Zanzibarze zamieszkały piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni, którzy marzą o tym, aby odnaleźć miłość życia, przeżyć niezapomniane chwile w raju oraz wygrać duże pieniądze. Do grona uczestników dołączył Mateusz Mil, którego widzowie mają okazję kojarzyć z programu Top Model. Sprawdźcie szczegóły.

Hotel Paradise 4 - Mateusz Mil nowym uczestnikiem programu! Zasady Hotelu Paradise są niezmienne - aby wygrać, należy knuć, uwodzić, prowadzić wyrafinowaną grę oraz robić wszystko, by każdy kolejny tydzień kończyć z partnerem u swojego boku. W pierwszej edycji show najlepsi okazali się Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki, w drugiej - Beata Postek i Artur Sargsyan, a w trzeciej triumfował Krystian Ferretti. Czy Mateusz Mil, który dołączył właśnie do Hotelu Paradise, dotrze aż do finału?

Z Przyjaciółek znika ważna bohaterka! To ona uratowała Patrycję. Gwiazda na zawsze pożegnała się z serialem! – WIDEO

Hotel Paradise 4 - Mateusz Mil nowym uczestnikiem

Od kilku tygodni w luksusowym hotelu na Zanzibarze o wygraną walczą kolejni uczestnicy. Wśród nich znaleźli się: Wiktoria i Miłosz, Natalia i Darek, Natalia i Łukasz, Klaudia i Przemek. Do ich grona dołączył ostatnio Mateusz Mil, który ma już na sobą debiut telewizyjny. Przystojniak brał udział w szóstej edycji Top Model i zajął wówczas ósme miejsce. Tym razem postanowił wziąć udział w randkowym show i przeżyć przygodę swojego życia. Czy na Zanzibarze odnajdzie miłość i dojdzie do finału? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach Hotelu Paradise, które emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 20:30 w TVN7.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE