Hotel Paradise 3 - uczestnicy poprzednich edycji pojawią się w nowych odcinkach? Produkcja programu szykuje niespodziankę?

2021-01-18 11:13 kg
Hotel Paradise
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Na początku 2020 roku premierę miała pierwsza polska edycja programu Hotel Paradise, natomiast kilka miesięcy później mieliśmy okazję oglądać jego drugą odsłonę. Zasady show, którego prowadzącą jest przepiękna Klaudia El Dursi, są naprawdę proste. W Hotelu Paradise pojawiają się seksowne kobiety oraz przystojni mężczyźni, którzy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u boku. Trwają właśnie zdjęcia do trzeciej odsłony hitu. Czy w nowych odcinkach pojawią się uczestnicy poprzednich dwóch edycji? Wszystko na to wskazuje!

Hotel Paradise 3 - uczestnicy poprzednich edycji pojawią się w nowych odcinkach? Produkcja programu szykuje niespodziankę? Pierwsze dwie edycje programu Hotel Paradise cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów. Z zainteresowaniem śledzili oni rozwój relacji pomiędzy uczestnikami i z niecierpliwością czekali na kolejne epizody programu. Już wkrótce premierę będzie mieć trzecia odsłona show. Czy zobaczymy w niej uczestników z poprzednich edycji?

Hotel Paradise 3 - uczestnicy poprzednich edycji w nowych odcinkach?

Od 2 tygodni ekipa programu Hotel Pradise, z Klaudią El Dursi na czele, przebywa na Zanzibarze, gdzie kręcona jest trzecia edycja show. Prowadząca program na bieżąco relacjonuje swój pobyt w luksusowym hotelowym kurorcie i pokazuje kulisy programu. Fani hitu TVN7 zauważyli, że na wakacje na Zanzibar wybrali się również uczestnicy poprzednich edycji: Sonia Szklanowska, Viola Nowosielska, Beata Postek, Dominika Konował, Maciej Kindler oraz Adam Radziszewski. Możemy być pewni, że to nie kwestia przypadku. Z pewnością pojawią się oni w odcinkach nowej serii. W jakiej roli? O tym przekonamy się już wiosną, kiedy Hotel Paradise 3 zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów!

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE