Here and Now

i

Autor: screen youtube/HBO

Here and Now - hit na miarę seriali Czysta krew i Banshee? Zwiastun

2017-12-06 15:44

Here and Now to nowy serial twórcy Czystej Krwi i Sześć stóp pod ziemią. Czy możemy spodziewać się kolejnego hitu na miare swoich poprzedników? Szczegół serialu na Eska CINEMA.

Here and Now to nowy serial twórcy Czystej Krwi i Sześć stóp pod ziemią. Czy możemy spodziewać się kolejnego hitu na miarę swoich poprzedników? Szczegół serialu na Eska CINEMA.

Here and Now to nowy serial HBO, którego twórcą jest Alan Ball znany z takich produkcji jak Czysta krew, Sześć stóp pod ziemią czy Banshee. Główne role w serialu grają zdobywczyni Oscara za drugoplanową rolę w filmie Fortepian - Holly Hunter (Audrey Black) oraz Tim Robbins (Greg Bishop).

Altered Carbon - najdroższy serial Netflixa. PREMIERA i OBSADA

Here and Now - kiedy premiera?

Here and Now, komediowo-obyczajowa produkcja opowiada o małżeństwie, które wychowuje czwórkę dzieci - jedno biologiczne oraz trójkę adoptowanych pochodzących z różnych zakątków świata - Somalii, Wietnamu i Kolumbii. Z pozoru zwyczajne życie zmienia fakt, że jedno z dzieci zaczyna dostrzegać rzeczy, których inni nie widzą. Doborowa obsada aktorska i odpowiednia osoba za kamerą pozwala przypuszczać, że zapowiada się naprawdę interesująca propozycja na początek 2018 roku. Here and Now trafi na ekrany w lutym przyszłego roku. Dostępny będzie także online w serwisie HBO GO.

Here and Now - zwiastun

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE