Farma - kiedy oglądać? Dni i godziny emisji, online, powtórki

2022-01-18 9:33 Leon Pietrzak
Farma
Autor: Kala Kiełbasińska

Nowe reality-show FARMA już wystartowało! Na opuszczonej farmie kilkunastu "mieszczuchów" rozpoczyna swoją "sielską" przygodę. Bez bieżącej wody, internetu, telefonu i codziennych miejskich wygód. Kiedy oglądać nowy program na Polsacie?

Kiedy nowe odcinki programu "Farma"? Kiedy emisja na Polsacie? FARMA to reality show, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem. Jednym słowem – lekko nie będzie i już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka.

TOP 3 MIEJSCÓWKI NA RAJSKIE WAKACJE [ZERO ŚNIEGU] | ESKA XD - Radio Eska #39

Farma - kiedy na Polsacie?

W przygodę pełną wyzwań, wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się wspierać „farmerów” w ich drodze do zwycięstwa! Program można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na Polsacie lub online na polsatboxgo.pl. Na stronie można obejrzeć również powtórki.

Sonda
Czy oglądałeś już program FARMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE