Konkursy piękności

Ewa Jakubiec na konkursie Miss Earth 2023. Reprezentantka Polski zachwyca w Wietnamie [GALERIA]

2023-12-06 16:58

Ewa Jakubiec jest już w Wietnamie, gdzie reprezentuje Polskę na konkursie Miss Earth 2023. Zdobywczyni tytułu Miss Polonia zachwyca na zgrupowaniu przed wielkim finałem. Na zdjęciach prezentuje się znakomicie. Czy nasz kraj ma szansę na pierwszą koronę? Nasza reprezentantka jest jedną z faworytek!

Ewa Jakubiec znajduje się właśnie w Wietnamie, gdzie walczy o koronę Miss Earth. To jeden z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności, którego idea oparta jest na walce o czystą Ziemię i lepsze środowisko. Naszą tegoroczną reprezentantką jest Ewa Jakubiec, która kilka miesięcy temu zdobyła koronę Miss Polonia. Polka nie była wymieniana wśród faworytek do zdobycia korony... aż do wyjazdu na zgrupowanie. W jednym z hoteli w Wietnamie odbywają się specjalne aktywności i próby przez finałową galą. Ewa bardzo wyróżnia się na zdjęciach, co już zostało zauważone przez fanów wydarzenia. Zdjęcia najpiękniejszej Polki znajdziecie w galerii, którą zamieszczamy niżej w artykule.

Miss Universe 2023 nie może wrócić do domu. Została oskarżona o zdradę kraju

Ewa Jakubiec – Miss Polonia 2023: „Nie wybaczyłabym zdrady”

Ewa Jakubiec - kim jest?

Ewa Jakubiec ma 26 lat i pochodzi z małej miejscowości na Opolszczyźnie. Obecnie mieszka we Wrocławiu. Jest dyplomowaną pielęgniarką w trakcie specjalizacji anestezjologicznej i pracuje w zawodzie, w klinice medycyny estetycznej przy zabiegach transplantacji włosów. Jednocześnie kończy drugi kierunek – zdrowie publiczne na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Jej pasją jest modeling. - Pokazy mody, sesje zdjęciowe to mój żywioł. W wolnym czasie uwielbiam jazdę motocyklem - mówi najpiękniejsza Polka.