"Dziedzictwo" odcinek 689: Kirpi wychodzi na wolność. Akca próbuje pojąć istotę relacji Yamana i Nany

2025-09-15 10:13

Kolejny odcinek "Dziedzictwa" nadciąga! Bohaterowie serialu ponownie zapraszają nas do swojego świata, a my mamy okazję obserwować ich kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinku 689. "Dziedzictwa", którego emisję zaplanowano na środę, 17 września 2025 roku?

Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP/ Materiały prasowe Nana i Yaman

O czym jest "Dziedzictwo"?

Seher to porządna dziewczyna, która mieszka razem ze swoim ojcem Yusufem. Oboje wiodą skromne, uczciwe życie, ale przepełnione tęsknotą za starszą siostrą Seher – Kevser, która wyszła za mąż wbrew woli ojca i zerwała kontakt z rodziną. Chociaż kobieta weszła do bogatego rodu Kyrymly, jej również nie było pisane szczęśliwe życie. Wcześnie owdowiała, a zmożona chorobą, większość czasu spędza w łóżku pod wpływem silnych leków. Nie jest w stanie zajmować się swoim pięcioletnim synem, któremu, po swoim ojcu, nadała imię Yusuf. Opiekunem chłopca jest jego zimny i bezwzględny stryj Yaman. Pewnego dnia dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku, w którym umiera Kevser. Przed wydaniem ostatniego tchnienia prosi wezwaną do szpitala Seher, by zabrała z rezydencji jej syna i zaopiekowała się nim. Yaman nie pojawia się na pogrzebie. Przyjmuje to, co się stało z właściwą sobie obojętnością i chłodem. Seher wraz z ojcem są zrozpaczeni po śmierci Kevser. Seher postanawia wypełnić ostatnią wolę siostry i zabrać małego Yusufa z domu rodziny Kyrymly.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

"Dziedzictwo" - odc. 689

Kirpi wychodzi na wolność. Dzięki podsłuchowi w biurze Yamana İdris dowiaduje się, że Nana ma otrzymać spadek. Mężczyzna nie zamierza do tego dopuścić. Akca próbuje pojąć istotę relacji Yamana i Nany. Wyznaje Yamanowi, że zna prawdziwą wersję wydarzeń i wypytuje go o powody jego nastawienia do opiekunki. Nana przypadkiem słyszy ich rozmowę. Jest mile poruszona ciepłymi słowami, jakie Yaman wypowiedział na jej temat. Z pomocą Yamana Nana planuje, na co przeznaczyć spadek. W końcu postanawia otworzyć fundację dla sierot.

"Dziedzictwo" odcinek 689 - kiedy oglądać?

Nowy, 689. odcinek "Dziedzictwa" zostanie wyemitowany już w środę, 17 września 2025 roku, o godzinie 16:05 w TVP1. Serial można również oglądać na platformie TVP VOD.