Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP Dziedzictwo - streszczenie odcinków

Serial

Dziedzictwo, odc. 267 - streszczenie. Yaman odzyskuje przytomność w szpitalu

2024-04-10 17:02

Akacjowa 38 to serial, który można oglądać na antenie TVP2. Widzowie śledzą losy bohaterów hiszpańskiej telenoweli, której akcja skupiona jest na pensjonacie przy ulicy Akacjowej w Madrycie. Przed nami nowy odcinek. Co wydarzy się w epizodzie 267, który zostanie wyemitowany we wtorek, 30 kwietnia 2024? Sprawdź streszczenie.

Dziedzictwo, odcinek 267 - streszczenie. Ranny Selim trafia do szpitala. Neslihan jest gotowa zakończyć związek z Borą, jednak on zaskakuje ją i oświadcza, że jego rodzice chcą poznać Neslihan i Adalet. Seher i Yusuf czuwają przy Yamanie w szpitalu. Yaman odzyskuje przytomność. Miłość i troska najbliższych sprawiają, że mężczyzna szybko dochodzi do siebie. Ikbal jest pewna, że lada dzień przejmie fortunę Kirimlich. Każe też swoim ludziom szukać szpitala dla Ziyi. Ku jej niezadowoleniu Nedim przyjeżdża do rezydencji, żeby przekazać dobre wieści. Czarna ucieka przed swoimi uczuciami i samym İbrahimem. Jest przerażona, gdy przypadkiem zatrzaskują się razem w areszcie. Wynajęty przez Yamana detektyw znajduje dowody na to, że to İkbal opłaciła Belgin, wynajęła człowieka, który miał zabić Seher i stała za sfabrykowaniem fałszywych dowodów, by ją skompromitować. Ziya jest mimowolnym świadkiem rozmowy detektywa z Nedimem. Ziya przypomina sobie też, że to İkbal popchnęła Kevser. Zuhal żąda od Ikbal spotkania. Siostra odmawia, ale Zuhal nie zamierza ustąpić. Ziya, nie mogąc poradzić sobie z emocjami atakuje Ikbal.

Jak dobrze znasz turecki serial "Dziedzictwo"? Quiz dla największych fanów

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Yamana Kırımlı, bogatego i charyzmatycznego biznesmena, oraz Seher Kerimoğlu, która wiedzie niewinne i skromne życie. Zarówno Yaman, jak i Seher dbali o swojego siostrzeńca o imieniu Yusuf. Chłopiec niedawno stracił matkę, siostrę Sehera, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd ta wyszła za mąż bez zgody ojca. Yaman jest bardzo bogatym człowiekiem z Krymu, ale nie może pozbyć się traum spowodowanych trudnymi wydarzeniami, jakie przeżył w przeszłości. Yaman, który ma dwóch starszych braci, nigdy nie wybaczył matce, która ich opuściła i uciekła z innym mężczyzną. Po tej sytuacji Yaman Kırımlı znienawidził kobiet i nie zaufał żadnej z nich. Yaman chciał wychować swojego siostrzeńca Yusufa na silną i bezwzględną osobę, podczas gdy Seher chciała zabrać swojego siostrzeńca i wychować go tak, jak chciała tego jego matka. Yaman Kırımlı nie chciał na to pozwolić. Po spotkaniu oboje poczuli odrzucenie i nienawiść, ale z czasem zdali sobie sprawę, że oboje chcą dobra swojego siostrzeńca Yusufa i nienawiść zamieniła się w miłość, której wiele osób nie może zaakceptować.

Dziedzictwo - obsada

 • Halil İbrahim Ceyhan - Yaman Kirimli
 • Sıla Türkoğlu - Seher Kerimoğlu Kirimli
 • Nanuka Stambolishvili - Nanuka
 • Berat Rüzgar Özkan - Yusuf Kirimli
 • Gülderen Güler - Kiraz
 • Melih Özkaya - Ali/Kirimli
 • Tolga Pancaroğlu - Ziya Kirimli
 • Gülay Özdem - İkbal Kirimli
 • Osman Aydın - Selim
 • Hilal Yıldız - Zühal
 • Gözde Gürkan - Begüm
Listen on Spreaker.